Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rolantide Ses

Serviste hallediyolar fakat motor ısınınca ve hava sıcaklığıda biraz yüksekse ses gelmiyor bu seferde servisler ses yok diye yapmıyorlar. Tavsiyem servise gitmeden videosunu çekip öyle gidin:eek:key:

Görünen bir parça ise, resmini çekebilecek arkadaş olursa seviniriz. Merak ettim nasıl bir şeymiş o tıkırtı yapan şey.

1-2 gün kadar yapmadı sesi fakat dün akşam yine yaptı. Sesi iyice takip ettikten sonra sağ arka koltuğun altından geldiğini çok net söyleyebilirim. Zaten tank ağızı ve yakıt borularıda sağ tarafta oluyor.İnşallah yakıt pompası falan değildir. FSI bu yüzden benden çok küfür yemiştir :) Hava yada motor sıcaklığı ile ilgisi olduğunu sanmıyorum. Her ikisini de çok farklı havalarda yaptı çünkü. Servise bir soracağım.

Aynı ses bendede vardı.Yakıt hortumunun izolasyonundan kaynaklanıyor.Garantiden hallediyorlar.

Benim FR'da da var böyle bir sorun. Çok içten geliyor ses. Tıkırtı da yapıyor diyemem. Aracı çalıştırıyorum koltuğun altından hafif sallantı gibi birşey oluyor. Çok dikkatli olmassan belki hissetmessin ama beni rahatsız ediyor. Servise gidince soracam bunu.

Bu sesleri Nasıl Duyuyorsunuz ben hiç ses duymuyorum..

Geri
Üst Alt