Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rolanti sorunu

bursa-16-16

Kayıtlı Üye
Form üyelerine slmlar. arabayı çalıştırdıktan sonra rölantide sanki araç kendi kendine gaz veriyo sebebini bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.bursada leon araçlara bakan işin ehli bir usta tanıyan varsa yardımcı olabilirmi.

Form üyelerine slmlar. arabayı çalıştırdıktan sonra rölantide sanki araç kendi kendine gaz veriyo sebebini bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.bursada leon araçlara bakan işin ehli bir usta tanıyan varsa yardımcı olabilirmi.
Havalar soğuk olduğu için rolanti biraz üst tutuyor ve devirde dalgalanma yapıyor bu normal motorun ısındıktan sonra yapmıyordur muhtemelen

Arabayı çalıştırdıktan1dk. Sonra rolanti normale dönüyor hava soguk olsada motor ısınsada ara ara araba kendi kendine gaz veriyo bi aralar ayağım pedalın üstünde hissetmedenmi basıyorum Sandım. Tabiki öyle deyilmiş

Geri
Üst Alt