Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rolanti sensörü..!!

Akın abi araçta rölanti düzenleyici olması lazım. Benzin filtresine benzer bi tipi var. Emme manifoldunun çevresinde bir yerlerde olması lazım. Onu balata spreyiyle temizleyip tekrar taktığın takdirde sorunun geçeceğini sanıyorum. Aracın rölantisini biraz açmayıda deneyebilirsin.

bugün servise girdi bilgisayara bağlanıp yeniden programlandıkdan sonra adapdasyon yapıldı ve herşey normale döndü..

Geçmiş olsun. Halledebilmişsin.Peki bu sorun devam ederken motor arıza lambası yanıyormuydu??

hala yanıyormu?

---------- Post added at 17:03 ---------- Previous post was at 17:03 ----------

Benim arabada da aynı sorun var da ondan soruyorum. :)

Teşekkür ederim Akın. Ewt LPG var. Arıza lambası sanırım ondan yanıyor. Düzensiz çalışma da var bkendi enzindeyken kendine gaz verme falan. Sanırım servise uğramam lazım :) Kaça yapıyorlar adaptasyon vs. işini?

yukarıda benim otoya yapılanların aynısı sanada yapılacak..ben adaptasyon yaptırdıkdan sonra lpg servisinde enjektörüde değiştirtdim gerçek sorun ondaymış ..servis ücretini kafana takma sadece makineye bağlıyolar(tabi aynı teşhis koyulursa) cüzi miktar..

Eyvallah çok teşekkür ederim. İnşallah bişey çıkmaz bakalım.

Geri
Üst Alt