Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rocco sakarya

bence bu segment arabaların bi ağırlığı olmalı böyle saçma salak çuf sesleri çıkmamalı

Scirocco ağırlığı olan değil sportif bir araçtır ve Blow-off sesinin yakıştığı bir araçtır bana göre. Ağırlığı olan araçlar BMW 5 serisi filandır yani. 3 serisi bile ağırlığı olan bir araç değil, spor bir araç.

scirocco nun segmenti porsche le vs aynıdır sen gidip porsche den çuf sesi çıkartırsan güzelmi olur

scirocco ağırlığı olan bir sportif araçtır bana göre bmw 5 ise ağırlı olan bir araç

çuf sesi çıkan araba genç yarışçı tipi olur impreza olur evo olur belki rx8(turbo takarsan) olur bu araçlar yarışçı arabasıdır

bu arada çuf sesi çıkmasın demiyorum ama o ses orjinal motordan çıksın

scirocco nun segmenti porsche le vs aynıdır sen gidip porsche den çuf sesi çıkartırsan güzelmi olur

scirocco ağırlığı olan bir sportif araçtır bana göre bmw 5 ise ağırlı olan bir araç

çuf sesi çıkan araba genç yarışçı tipi olur impreza olur evo olur belki rx8(turbo takarsan) olur bu araçlar yarışçı arabasıdır

bu arada çuf sesi çıkmasın demiyorum ama o ses orjinal motordan çıksın

Porsche? Carrera ve Scirocco aynı segment?

Sadece Porsche demişin bende Carrera'yı örnek aldım. :)

Biri 385HP diğeri 160hp. En yüksek motorlusu 255hp.
Bi kere Scirocco premium bir araç bile değil. Ne bakımdan aynı anlayamadım.

O Yoğun Blow-Off sesinin orjinal motordan çıkması imkansız. Ayrıca turboya takılan aparattır.
He, Mesela 1.3-1.5-1.6-1.7-1.9 ve hatta bütün dizel araçlardan çıkmasına bende karşıyım. Nefret ediyorum dizel araca yakıştıramıyorum. Fakat benzinli ve twinchargerlı, tek kapı ve agresif bi araçtan gelmeyecekse başka hangi araçtan gelecek ki. Motoru çok iyi olmayabilir belki imprezalarla kıyaslandığında fakat yine de roccoya yakışıyor bu ses. Şahsi fikriniz farklı olabilir bunu değiştirmem değiştirmekte istemiyorum fakat, şunu belirteyim VW ve Porsche nasıl bir değilse, Scirocco ile de Porsche'un modelleri bir olamaz. Segment konusunda verilen paradan bile bellidir bu :)

bunu izlemiştim o araba tanıtım arabasıydı sanırım fuardaki

Porsche? Carrera ve Scirocco aynı segment?

Sadece Porsche demişin bende Carrera'yı örnek aldım. :)

Biri 385HP diğeri 160hp. En yüksek motorlusu 255hp.
Bi kere Scirocco premium bir araç bile değil. Ne bakımdan aynı anlayamadım.

O Yoğun Blow-Off sesinin orjinal motordan çıkması imkansız. Ayrıca turboya takılan aparattır.
He, Mesela 1.3-1.5-1.6-1.7-1.9 ve hatta bütün dizel araçlardan çıkmasına bende karşıyım. Nefret ediyorum dizel araca yakıştıramıyorum. Fakat benzinli ve twinchargerlı, tek kapı ve agresif bi araçtan gelmeyecekse başka hangi araçtan gelecek ki. Motoru çok iyi olmayabilir belki imprezalarla kıyaslandığında fakat yine de roccoya yakışıyor bu ses. Şahsi fikriniz farklı olabilir bunu değiştirmem değiştirmekte istemiyorum fakat, şunu belirteyim VW ve Porsche nasıl bir değilse, Scirocco ile de Porsche'un modelleri bir olamaz. Segment konusunda verilen paradan bile bellidir bu :)
-Sadece Scirocco Demişin Ama Scirocconun Bi Tane Motoru Yok :) Sadece Bmw 3 Demişsiniz :)

-ki Motordan Değil Arabadan Bahsediyoruz

-Lükslükle Segment Olmaz Motorla Hiç Olmaz.Üretim Amacı Alıcı Hedefine Göre Segment Oluşur.Dacia Duster ile Q7 Suv Katagorisindedir Ama Fiyat Ve Kalite Farkını Söylemeye Gerek Yok Diye Düşünüyorum.

-Lükslük Olarak Scirocco Kullanıcısı Olarak BMW M3 ede Borusanda Deneyerek Söylüyorum Scirocco R, M3 Ten Daha Lüks. aralarında 250 küsür bin ve beygir farkı var tabi.Bmw M3 420 Beygir Caymandan Daha Spor Daha Premium Otomobil Demekki :)Niye M3 Örnek Aldığımı Siz Daha İyi Biliyorsunuz :)

-Ayrıca Beygirle Kıyaslama Yapmanız Beni Oldukça Üzdü

-Motordan Segment Uyarlamak Dahada Üzdü. O Mantıkla Arabalarımızın Aynı Segmentte Olması Gerekir beygirlerimizde aynı bu arada :)

İlle Detaylıca İçine Girmek İstiyosanız Standart Bir Cayman 2.5 motordur ve 245 beygiri geçmez. scirocco r sizin dediğiniz gibi 255 1 cayman fiyatına 2 r alınabiliyor Link

umarım q7 yazarken audi yazmadım diye yada motorunu yazmadım diye kusur aramazsınız. benim amacım tartışmak değil ama sizin bana yaklaşımınıza göre bende size yaklaştım.umarım demek istediğimi anlamışsınızdır.

kanki arabayı satmadan nekadar aradım ama bulamadım şu videoyu çekeni full duman spec bi video offfff lan :Dama fenalardaymış gerçekten

-Sadece Scirocco Demişin Ama Scirocconun Bi Tane Motoru Yok :) Sadece Bmw 3 Demişsiniz :)

-ki Motordan Değil Arabadan Bahsediyoruz

-Lükslükle Segment Olmaz Motorla Hiç Olmaz.Üretim Amacı Alıcı Hedefine Göre Segment Oluşur.Dacia Duster ile Q7 Suv Katagorisindedir Ama Fiyat Ve Kalite Farkını Söylemeye Gerek Yok Diye Düşünüyorum.

-Lükslük Olarak Scirocco Kullanıcısı Olarak BMW M3 ede Borusanda Deneyerek Söylüyorum Scirocco R, M3 Ten Daha Lüks. aralarında 250 küsür bin ve beygir farkı var tabi.Bmw M3 420 Beygir Caymandan Daha Spor Daha Premium Otomobil Demekki :)Niye M3 Örnek Aldığımı Siz Daha İyi Biliyorsunuz :)

-Ayrıca Beygirle Kıyaslama Yapmanız Beni Oldukça Üzdü

-Motordan Segment Uyarlamak Dahada Üzdü. O Mantıkla Arabalarımızın Aynı Segmentte Olması Gerekir beygirlerimizde aynı bu arada :)

İlle Detaylıca İçine Girmek İstiyosanız Standart Bir Cayman 2.5 motordur ve 245 beygiri geçmez. scirocco r sizin dediğiniz gibi 255 1 cayman fiyatına 2 r alınabiliyor Link

umarım q7 yazarken audi yazmadım diye yada motorunu yazmadım diye kusur aramazsınız. benim amacım tartışmak değil ama sizin bana yaklaşımınıza göre bende size yaklaştım.umarım demek istediğimi anlamışsınızdır.

Amacım tartışmak olsa zaten konuda gülücükler olmazdı, daha ciddi bir tavır sergilerdim. ;) Ve böyle olaylarda tartışacak biri değilim sadece fikir alışverişi yapıyoruz.
Segmentin beygir gücü ve motor ile düzenlenmediğinde hemfikiriz zaten. Motor ve beygir gücünü ekstra olarak yazdım, kıyaslanmayacak güç farkı olduğunu belirtmek amaçlı. Dacia Duster ve Q7'yi kıyaslamanızda beni o kadar üzdü ki, aynı segment araçlar fakat malzeme kalitesi, güvenliği, dizaynı ile dacia ile kıyaslanamayacak kalitede bir araçtır Q7. Rakipleride X5, Range Rover vs. araçlardır. Ayrıca kıyaslama yaparken Premium sınıf araçlar Premium sınıf araçlarla kıyaslanır. Normal sınıf araçlar arasına konulmaz bile ;) O yüzden Porsche'nin her modeli premium iken, scirocco premium sınıf bir araç bile değil dedim. Rocco R'ıda biliyorum M3'ü de ve her ikisi olan arkadaşımda var. 2sinin kıyaslanmasında ilk defa Rocco R'ı seçen biri görüyorum.
Bu konuları konuştukça konuşuruz isterseniz mrt.snr@hotmail.com mail adresim ekleyin oradan konuşuruz forumu kirletmenin anlamı yok ;)

Geri
Üst Alt