Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Robert Kubica Italyadaki rallide olumden dondu..Agir yarali..

007

Kayıtlı Üye
Alinan bilgiye gore Robert Kubica italyadaki ralli sirasinda son surat ile klise duvarina carpmis ve agir yarali olarak hastaneye kaldirilmis..sag tarafinda bircok kirik varmis.Doktoru yapilan bir dizi ameliyattan sonra ic acici konusmamis..sag elini belki de hic kullanamyacak demis..Bu sezon Renault takiminda Bruno Senna'nin Kubicanin yerine yarisacagi takim tarafindan duyurulmus..Umarim iyilesir..Yoksa buyuk bir yetenek kaybolacak..

Spor cok nankor ne yazıkkı sakatlanmalarda,bır anda adamın butun dunyası kararıyor

motorsporları tehlıkelıdır ... sozu bu durumlarda bırer ornek oluyor

Bende biraz önce duydum şaşırdım elinin komple kesilme tehlikeside varmış

Bence kontratli sporcularin risk tasiyan diger dallarda zevk icin yarismalari yasaklanmali. F1 pilotu zevk icin bir fabia RS icinde neredeyse olecekti..

Ben de ralli ne alaka diyecektim. Kaçla girmiş ki bu duruma gelmiş o kadar roll cage e rağmen?

Yazık olmuş kolunun kesilme durumu falan çok üzücü.....

offf çok kötü ya.. :( :(
umarım eski sağlığına kavuşur en kısa zamanda..

Geri
Üst Alt