Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RNS510 Satıyorum.

Zeynel abi. Rcdyi ben 600 sayarim ama dokunmatik takmicam bir sure. En dusuk 600den satiliga koysan 1haftaya satilir zaten. :) uzerinden cikarmadan biriyle anlasirsin abi satin alirsin benden ona satarsin rcdyi :) bir sure rcd310 la yola devam ediyorum :)

çok isterdim bende almayı. Rns310 var bendede. çok memnunum ama dvd olsa daha da iyi olurdu..

ahhh ya ne vardı şunun fiyatı biraz daha düşük olsaydı
walla 2 gündür düşüncelerdeyim :D hayırlısı artık
rns 310 la bunun arasında gidip gidip geliyom nolur bakalım

ahhh ya ne vardı şunun fiyatı biraz daha düşük olsaydı
walla 2 gündür düşüncelerdeyim :D hayırlısı artık
rns 310 la bunun arasında gidip gidip geliyom nolur bakalım

RNS310'da iyi bir alet tek eksisi DVD olmaması. 1100 liraya var RNS310'lar fakat çalıntı olma riski var, aracından çıkarmış kişilerden yada 0 almanızı tavsiye ederim, fatih,tahtakale gibi yerlerde satılan ve sahibindende bu adreste olan yerlerden almanızı tavsiye etmem. Buralarda olan cihazlar genellikle çalıntı ürünler olmaktadır. DVD'de araçla uzun yolda çok işe yarıyor ama D versiyon olduğu için şuan çıkmamış hareket halinde görüntü. 3 haftaya kadar programın geleceğini ve o zaman ücretsiz olarak yükleneceğini satın aldığım kişi bana bildirdi. Ankara yolculuğumda, yalova yolculuğumda çok faydasını görüyorum. Cruise Control ile 80-100'e sabitleyip hem az yakıyorum hemde film izliyorum :D

walla murat gg de bi ilan var zaten rns310
oda dediğin gibi 1100 tl istiyo kendi firmam altında 1 yıl garanti veriyorum diyo
heralde çalıntı olamaz ücretsiz montaj bile yapıyomuş:D
neyse yaw hayırlısı artık :)

Geri
Üst Alt