Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RNS510 Satıyorum.

mrtsnr

Kayıtlı Üye
Herkesin bildiği gibi başımdan geçen olaydan dolayı RNS510 takmak istemiyorum bir süreliğine. Hırsızlık olayından dolayı. Teybi de biliyorsunuz 0 alıyorum ve yarın teslim alıyorum. İstendiği an satışını gerçekleştirebilirim. Fiyat : 2400. En son.

İnternette 2.eline 2200 lira değer biçildiğine bakılırsa gayet makul bir değer :)

kardesım hayırlı satışlar

geçmiş olsun kardeşim hayırlı satışlar...

hayırlı satışlar kardeşim :) fiyat çok iyi

knk snn yeni gelicek olan rns led ekranmı

benim de arabada bu tarz cihazı seçmeme engel olan durum hırsızlık, malum arabada alarm da yok fazla dikkat çekecektir.

knk snn yeni gelicek olan rns led ekranmı

Led ekran, D versiyon. En son versiyonu yani, eskisi C versiyondu :) Hareket halinde görüntü kesilmiyor :) Bir yerde de özellik olarak turbo basınç göstergesi diyordu. Eğer gösteriyorsa çok iyi olur :D

Led ekran, D versiyon. En son versiyonu yani, eskisi C versiyondu :) Hareket halinde görüntü kesilmiyor :) Bir yerde de özellik olarak turbo basınç göstergesi diyordu. Eğer gösteriyorsa çok iyi olur :D

ozaman fiyatı çok çok iyi yazmışın

Geri
Üst Alt