Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RNS almak ısteyıp te pahalı bulanlar ımkanı olmayanlar !!!!

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
arkadaslar bır forum sıtesınden alıntıdır

Arkadaşlar,

Biliyorsunuz 2009 model Passat Variant arabama Navi-DVD sistemi almak istiyorum. Dün RNS-510 muadili bir cihaz araştırırken karşıma Flycarbo New version VW car dvd player (CND-7608) diye Çin malı bir cihaz çıktı. Siteye mail attım ve bilgi istedim, hemen cevap yazmışlar.

Cihazın bluetooth fonksiyonunu desteklediğini (ben paket içeriğinde bluetooth kiti var mı, ayrıca mı almamız gerekiyor diye sormuştum, ya anlamadılar ya paket içeriğinde bluetooth kit var diyorlar ya da kite gerek olmaksızın bluetooth fonksiyonunu kullanabilirsiniz diyorlar, tam anlayamadım.)
Igo Türkiye haritasına sahip olduklarını,
Cihazın fiyatının 360$, SD karta yüklü olarak verecekleri Igo Türkiye haritasının 10$, kargo ücretinin 80$ olmak üzere toplam 450$ olduğunu, paypal dahil çeşitli ödeme seçeneklerinin olduğunu ve fiyatın ödeme seçeneğine göre 450-470$ arası değişeceğini,
4-7 gün arası bir sürede teslimat yapabileceklerini yazmışlar.

Cihazın linki;

http://www.carnavigationdvd.com/products/25/199.html

Fotoları;

Ben adamlara cevap yazıp kargo ücretini düşürmelerini isteyeceğim, ayrıca bizim gümrük mevzuatı gereği ürün bedeli+kargo bedeli toplamı 150�'yu geçerse gümrüğe tabii olduğu için ürün bedelini kargo dahil 170$ olarak gösterip gösteremeyeceklerini soracağım.

Ama bu sorularımı sizlerin değerli yorumlarına göre yapacağım, eğer evet bu cihazı alıp kullanabilirsin derseniz...
Sizce nasıl, alınabilir bir cihaz mı, fiyat oldukça uygun ama ne dersiniz?

navi2.gif

navi1.gif

Cebimde şu an o kadar para olsa denerdin sanırım :)

.. da ben siteye giremiyorum :confused:

bu cihazların özelliklerine bayılıorum ama ekran kaliteleri okadar iyi değil.

bence riske girene kadar bir dünya farklı markalar var arkadaşlarda kullanıyor sitede bir kaç tanasine rastladım 500 dolara gelse 750 tl yapar 1000 civarı verir gördüğüm ürünü alırım ucuz etin yahnisi misali olmasın sonra tabiki görüntüsü afilli cazip özelliklerde cabası ama seçim sizin....

arkadaşım cihaz göründüğü kadarı ile benim kullandığım necvox 939hd ye çok benziyor.zaten oda çin malı türkiyeden esse diye bir firma ithal edip satıyor ben bu ürünü kullanıyorum mükenmel değil ama ben navigasyonundanda bluetooht danda menunum.bence bu riske girmeye değmez golf6 sitesinde bir arkadaş aynı cihazdan almıştı bayağı sorunlar yaşıyor.bunu alacacağına benim gibi ikinci el bir necvox al bak keyfine ben çok memnunum.bu cihazla birebir aynı zaten.verdiğin linki açamadım

Ekranı kalitesiz duruyor. E malum alet de görsel bi alet, yani en iyi olması gereken kısmı vasat

ucuz alacak kadar zengin değilim demiş atalarımız.

görüntü olarak çok ucuz duruyor bence

Çinliye hiç inanma, navigasyonu kesin çalışmaz, ses kalitesini geçtim bile ama denenebilir. Siteye giremiyorum?

Geri
Üst Alt