Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rns 510

mR'

Kayıtlı Üye
Selam...RNS 510 Modelinin sıfır ya da temiz ikinci elini aramaktayız...Biraz acelem var, haftaya salı ya (09.07) kadar taktırmamız gerekiyor yola çıkılmadan önce...Makul rakamlarda sıfırı olursa ya da temiz çiziksiz hatasız ikinci el de kabulümüzdür...Öldürmeden 2013 CC aracımdaki RCD 510'da değerlendirirse ne mutlu bana...Elinde olan satan eden ulaşsın lütfen...Bu arada Ankara'da ikamet etmekteyim.

Mert - 532 464 2332

Umarım elinde olan arkadaşlar vardır. Görünce yardımcı olacaklardır.

• Beğen
Reaksiyonlar: mR'
valla rns 510 u oluptasatan yok sitede sahibindene bakın bence

0 (538) 019 36 93 bu noyu ara kardesim barıştan aldım numaranı de kendi teyibini vermek şartıyla fiyat al veya ikinci elini sor temiz ikinci elleri bulursun burdan cocuk istanbulda ama kargo falan halledersiniz artık ok

0 (538) 019 36 93 bu noyu ara kardesim barıştan aldım numaranı de kendi teyibini vermek şartıyla fiyat al veya ikinci elini sor temiz ikinci elleri bulursun burdan cocuk istanbulda ama kargo falan halledersiniz artık ok
Rcd 510 da var mıdır acaba ? benim rcd 310uda versek makul fiyata alsam falan ?

Rcd 510 da var mıdır acaba ? benim rcd 310uda versek makul fiyata alsam falan ?
Var kardesim sen noyu ara kendininkini vereceğini söyle 300 350 fiyat verir bu fiyatlar iyi fiyatlar fazlasını soylersede bana Ulaş ben bu cocuktan böyle arayan arkadaslarıma çok aldım olmadı benim ismimi ver.

bizim sitede bir ara yazan aziz de var geçen hafta sormuştum elinde bir tane C versiyon vardı 1600 yada 1800 fiyat ermişti tam hatırlamıyorum kendisi istanbulda ben RCD mi ondan almıştım.Ayrıca ankarada @Sert@ç da da var ama o sıfır cihaz takmadı hiç son sürüm neyse ondan ama o 2000tl den yukarıda bi fiyat istio istersen yardımcı olurlar

bizim sitede bir ara yazan aziz de var geçen hafta sormuştum elinde bir tane C versiyon vardı 1600 yada 1800 fiyat ermişti tam hatırlamıyorum kendisi istanbulda ben RCD mi ondan almıştım.Ayrıca ankarada @Sert@ç da da var ama o sıfır cihaz takmadı hiç son sürüm neyse ondan ama o 2000tl den yukarıda bi fiyat istio istersen yardımcı olurlar

Dostum sertaç'ın numarasını verebilir misin bana??

Barış, Şükrü ile konuştum sağolsun ilgilendi elinde mevcut, 1700 istiyor..Rakam da biraz daha bişey yapar mısın dedim son olur dedi...Montaj işi için de bişeyler gidicek + görmeden nası olur bilemedim? Kapıda ödeme ile alsak kabul eder mi onu da sorucam tekrar...Ankara'da ki arkadaşa soralım bi önce sonra tekrar haber edicem Şükrü'ye de sana da...

Tesekkür ediyorum, Sertaç'ın telini bekliyorum...:)

Geri
Üst Alt