Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RNS 510 yerine Pioneer veya Kenwood

ipod bağlantısı tamam da kamera bağlantısı derken geri kamerasından mı bahsediyosunuz acaba ??

bende bunu dicektim, geçen sene auto hifi da incelemesi vardı, ben bulamayınca distributor de ve piyasada başka cihaz almıştım

ender abi keşke haberim olsaydı istanbulda bi arkdaşım getirio bunlardan kendi aracına taktı ama fiyatı biraz tuzlu gibi

Kenwood Daha güzel görünüyo ama bana kalırsa Pionner madem ki ses sistemi felanda bağlatmayacağım normal kolonlarla kullanacağım diyorsun o halde Kenwood Al Ama İlerideki Düşüncenide Göz Önünde Bulundur Ya Ses Sistemi Bağlatmak İstersen.Belli Olmaz Belki Birgün Dersin Bağlatayım Ses sistemi bide o ihtimali düşün bence şimdi istemiyosun ama ileride istemeyeceğin anlamına gelmiyo.Pionner bence daha sağlam olacaktır tabi genede karar senin.

şöle sölim nekadar özelliği olursa olsun rns510 un yerini tutamaz bence kalite ekran kaltesi teması arabaya yakışması kesinlikle rns510 bence

şöle sölim nekadar özelliği olursa olsun rns510 un yerini tutamaz bence kalite ekran kaltesi teması arabaya yakışması kesinlikle rns510 bence

Canlı olarak bakıldığında, tuş takımının ve ekran görüntüsünün kalitesi olarak rns510'un yanına dahi yaklaşamıyorlar. Bu da rns510'u almak için yeterli bir neden. Teybi kullanırken ekran görselliğinin güzel olması şart. Bluetooth olmasa da olabilir, Navigasyon'u yeterli rns'nin.

Canlı olarak bakıldığında, tuş takımının ve ekran görüntüsünün kalitesi olarak rns510'un yanına dahi yaklaşamıyorlar. Bu da rns510'u almak için yeterli bir neden. Teybi kullanırken ekran görselliğinin güzel olması şart. Bluetooth olmasa da olabilir, Navigasyon'u yeterli rns'nin.

ya bluetooth a alıştı mı olmazsa olmazların arasına giriyor murat.. ismini söylerek arama, tek tuşla yanıtlama, direksiyondan elini ayırmadan, sürüş güvenligi açısından, rahatlık falan çok iyi... özel durumlarda; arabada biri(leri) varken hoparlörü devre dışı bırakmak gerekiyor :D :D

Geri
Üst Alt