Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rns 510 Montaj

Benim kaskom yeniydi o yüzden 240 liraya gelmişti. Kaskoya işletirseniz 7300TL olarak işletin çalınma halinde tekrar aynı teybi almanız gerekmektedir.

Benim kaskom yeniydi o yüzden 240 liraya gelmişti. Kaskoya işletirseniz 7300TL olarak işletin çalınma halinde tekrar aynı teybi almanız gerekmektedir.[/QUOTE

teşekkürler muratcım yardımların için. çok yardımcı oldun sağolasın. alet gelsin taktırayım hemen ilk işim kasko işlerini halletmek. tekrardan sağol.

Benim kaskom yeniydi o yüzden 240 liraya gelmişti. Kaskoya işletirseniz 7300TL olarak işletin çalınma halinde tekrar aynı teybi almanız gerekmektedir.

çok saol murat öğrendiğim iyi oldu yoksa ben aynı değerinden yazdırırdım :D
bende satılmazsa eğer aysonu leonfr deki rns i alcam bakalım kısmet

kasko firmaları fatura olmadan teyp vs kaskoya işlemiyorlar. şu kadar yaz diyince yazmıyorlar en azından benim sordugum yerler boyle diyor , bakalım rcd 510 u nasıl işleticez, yada hiç işletmesekmi zaten 2. el aldık, kendi rcd 310 un orjinali de zaten bu kadardır

kasko firmaları fatura olmadan teyp vs kaskoya işlemiyorlar. şu kadar yaz diyince yazmıyorlar en azından benim sordugum yerler boyle diyor , bakalım rcd 510 u nasıl işleticez, yada hiç işletmesekmi zaten 2. el aldık, kendi rcd 310 un orjinali de zaten bu kadardır

Faturasız işlettim ben ;)

zaten ben şu kadar yaz demicem ki ;
ben adama teybin marka modelini sölicem
o piyasa araştırması yapıp öğrendiği fiyatı yazcak
fatura olmadan böle olabiliyomuş ben öle duymuştum

zaten ben şu kadar yaz demicem ki ;
ben adama teybin marka modelini sölicem
o piyasa araştırması yapıp öğrendiği fiyatı yazcak
fatura olmadan böle olabiliyomuş ben öle duymuştum

aynısınıda söyledim, olmaz dediler. Ama zaten aracım standart değil opsiyonların fiyatlarını bile bana sorupta araç fiyatı çıkardı, araya teybide eklerim olmadı:)
Aslında buda ilginç adamlar sistemden standart araç fiyatı görüyorlar opsiyonları bize soruyorlar :) tabi söylersek yoksa adamlar sormuyor bile

bende zenec i işlettim kaskoya foto fatura hiç bişey vermedim hatta 9bin tl lik aksesuar/ilaveler için toplamda 110-120 tl falan verdim

yaw bu akşam ender elk. aradım rns 510 u kaça montaj yapıyosunuz diye
telefondaki bayan bana 100tl+kdv dedi
sizce bu fiyat normal mi bana biraz fazla geldide :rolleyes:

Biraz fazla söylemişler sanırım. RCD montajı 50TL ilave olarak gps kablosu takılıyor oda çift taraflı bantla sağlam bir yere monte ediliyor. Sırf onun içinde +50TL bence fazla, serviste taksanız o kadar ödemezsiniz :)

Geri
Üst Alt