Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rns 510 hakkında

Seat serviste zenec takıyorlar. 3800 tl fiyatı. Nette araştırma yaptım daha uygun fiyatlara var. Bende taktırmayı düşünüyorum bu meretten; ama serviste pahalı. Dışardan hangi ürünü tavsiye edersiniz? RNS 510 illa en iyisi mi yani? :)

Seat serviste zenec takıyorlar. 3800 tl fiyatı. Nette araştırma yaptım daha uygun fiyatlara var. Bende taktırmayı düşünüyorum bu meretten; ama serviste pahalı. Dışardan hangi ürünü tavsiye edersiniz? RNS 510 illa en iyisi mi yani? :)

Galiba orjinal diye en iyisi rns ben kenwood un yeni çıkan bi modelini daha cok beğeniyorum ama oda rns den pahalı :)

Galiba orjinal diye en iyisi rns ben kenwood un yeni çıkan bi modelini daha cok beğeniyorum ama oda rns den pahalı :)

Bende ciddi ciddi bu konuya takmış durumdayım. Zenec serviste 3800 iken 1500 liraya 2. el yada sıfır satıyorlar. RNS de yolda giderken film yada klip izleyemiyormuşsun. Çözünürlük kalitesi rns nin daha iyi ve navi deyken yol bil. ile uyumluymuş. Yani dönüşleri felan gösteriyor sanırım. Rns de bluetooth yokmuş. Zenec te hepsi var. 2. el yada sıfır almayı düşünüyorum. Bana zenec 1 adım önde gibi geldi. Tr den 2. el yada sıfır almayı tavsiye edermisiniz? Bir de 3800 tl lik cihaz nasıl 1500 tl ye verilebiliyor çok merak ediyorum. Ama gerçekten her arabaya böyle cihazlar lazım...

Bende ciddi ciddi bu konuya takmış durumdayım. Zenec serviste 3800 iken 1500 liraya 2. el yada sıfır satıyorlar. RNS de yolda giderken film yada klip izleyemiyormuşsun. Çözünürlük kalitesi rns nin daha iyi ve navi deyken yol bil. ile uyumluymuş. Yani dönüşleri felan gösteriyor sanırım. Rns de bluetooth yokmuş. Zenec te hepsi var. 2. el yada sıfır almayı düşünüyorum. Bana zenec 1 adım önde gibi geldi. Tr den 2. el yada sıfır almayı tavsiye edermisiniz? Bir de 3800 tl lik cihaz nasıl 1500 tl ye verilebiliyor çok merak ediyorum. Ama gerçekten her arabaya böyle cihazlar lazım...

bende. Takmış durumdayım multimedia olayına araştırıp duruyorum fiyatlar konusunda birsey diyemeyeceğim dediğiniz gibi 1500 civarı zenec 2011 var almanyada 800 Euro civarı cihaz ben Fransa'dan rns buldum h version 600 Euro sizin aracınız fr sizde Bluetooth var uyum sağlayacaktır onemli olan karar verebilmek

bende. Takmış durumdayım multimedia olayına araştırıp duruyorum fiyatlar konusunda birsey diyemeyeceğim dediğiniz gibi 1500 civarı zenec 2011 var almanyada 800 Euro civarı cihaz ben Fransa'dan rns buldum h version 600 Euro sizin aracınız fr sizde Bluetooth var uyum sağlayacaktır onemli olan karar verebilmek

Valla yurtdışından alayım diyorum ama bunun gümrük vergisi ve kargosu şu su busu ne kadar sağlıklı olur bilemem. Bir de türkçe menümü? Ayrıca gps antenine ekstra gerek oluyormu navi için. son olarakta blutooth uyumlu olacakmı rns 510 ile. Ben diğer forumlardan araştırdım. Blutoothlu araçlarla uyum sağlayıp sağlamadığını bulamadım. Yardım? Özellikle tr den alınan cihazlarda nelere dikkat etmek gerekir. Rns 510 ile Zenec2011d arasındaki farklar... [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] dostum biliyorsan yardım. ;)

Getiren olursa daha mantikli gps anteni ile satılıyor sanırım Bluetooth e uyum sağlıyor video özelliği açılabiliyor diyede araştırdım ben zenec icin biraz daha ağır bi cihaz diye duydum

Ciddi ciddi alacam bundan ama hangisinden karar veremedim... Tr den almayı düşünüyorum.

O pahalı ya 1500 civarı daha mantıklı :)) Aynı işi görüyorlar. Ben daha çok navi için istiyorum. Birde film klip felan. Ama almışken orjinal ürün olsun diyorum.

Geri
Üst Alt