Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rns 510 hakkında

Selçuk Sağlam

Kayıtlı Üye
Yurt disından rns 510 getirtmeyi düşünüyorum bu cihaza anfi subwofer gibi cihazlar direk bağlanıyor mu Yada rns yerine kenwood pioneer zenec gibi bir cihaz mı almalıyım

model model degişir kardeşim model seri özellik suan pionerler 950- 2000 tl arası artı yurt dısı navili getirecek olursan türkiye olmaz içinde ona baya ugrasırsın uygun yazılımı bulmak için

sen hala bize bi teyp bulma

vala aklımda abide yok gecen bi müşteriye verdim hatta siteye de davet ettim stiçker verdim söktürünce getir alayımben die söyleedim ne siteye geldii nede tükana ikram yapmasaymısım keske :) az daha sabret abii yazın inş cok teyp satam da biri düşer elbett

model model degişir kardeşim model seri özellik suan pionerler 950- 2000 tl arası artı yurt dısı navili getirecek olursan türkiye olmaz içinde ona baya ugrasırsın uygun yazılımı bulmak için

Haklisin en mantıklı rns bu durumda bizim araclardaki Bluetooth direk uyum saglar dımı rns ye

Geri
Üst Alt