Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rns 510 hakkında

Valla yurtdışından alayım diyorum ama bunun gümrük vergisi ve kargosu şu su busu ne kadar sağlıklı olur bilemem. Bir de türkçe menümü? Ayrıca gps antenine ekstra gerek oluyormu navi için. son olarakta blutooth uyumlu olacakmı rns 510 ile. Ben diğer forumlardan araştırdım. Blutoothlu araçlarla uyum sağlayıp sağlamadığını bulamadım. Yardım? Özellikle tr den alınan cihazlarda nelere dikkat etmek gerekir. Rns 510 ile Zenec2011d arasındaki farklar... @Çöllü dostum biliyorsan yardım. ;)

Alp RNS ile diğerleri arasındaki fark şudur RNS orijinal ürün olduğundan aracın alt yapısında ne varsa tüm özellikleri çalıştıran bir sistemdim ama diğerlerinde kendisinde mevcuttur özellikler örneğin Necvox aracın değil kendi bluethoot özellliğinden konuşturur seni fakat yeni çıkan sürümlerde aracınkide kullanılabiliyormuş ama örneğin en basitinden RNS te aracın orijinal USB girişi kullanılırken diğer ürünlerin USB girişleri Torpidoya Bırakılıyor bunun gibi bazı şeyler daha Sözün Özü ben herzaman OEM parçadan yanayım özelliklede multimedia da:eek:key:

Alp RNS ile diğerleri arasındaki fark şudur RNS orijinal ürün olduğundan aracın alt yapısında ne varsa tüm özellikleri çalıştıran bir sistemdim ama diğerlerinde kendisinde mevcuttur özellikler örneğin Necvox aracın değil kendi bluethoot özellliğinden konuşturur seni fakat yeni çıkan sürümlerde aracınkide kullanılabiliyormuş ama örneğin en basitinden RNS te aracın orijinal USB girişi kullanılırken diğer ürünlerin USB girişleri Torpidoya Bırakılıyor bunun gibi bazı şeyler daha Sözün Özü ben herzaman OEM parçadan yanayım özelliklede multimedia da:eek:key:

Yolda giderken video oynatabilme özelliği açılırsa sıkıntı kalmaz heralde. :)

biraz hort olacak ama bizim araçlara en uyumlu navigasyon her anlamda RNS 510 sanırım, diğer markalara bakıp vakit kaybetmek bence gereksiz gibi duruyor, zaten diğer markalarda TV olsa bile ya çekmiyor ya da parazit alıyor. Radyoları ise genelde şikayet alıyor..

Geri
Üst Alt