Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RNS 510 C Navigasyon

YAKUP ÇEBE

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uzun zamandır 2005 model toledo stylance aracım için uygun bir multimedya+Navigasyon sistemi araştırıyorum. RNS 510 c modeli navigasyon sisteminin leon modellerine başarı ile uygulandığını ve çalışırkende direksiyon kumandasına varana kadar problemsiz çalıştığını bir çok forumda taktıran birçok arkadaşın yorumlarından okudum. Benim aracımın ön göğsü ile leon arasında hiçbir fark yok. Acaba bu sistem benim aracımada uygulanabilirmi merak ediyorum. eğer olursa hemen temin edip monte ettirmeyi düşünüyorum.
Lütfen ciddi cevap verecek arkdaşlar yorum yapsın. Benim için önemli bir konudur.Ayrıca 1 e 1 uyumlu olduğunu ve çalıştığını bildiğiniz bir model var ise bunu linki ile paylaşırsanız ayrıca çok mutlu olurum.
Şimdiden ilgi gösterip cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Toledoya büyük ihitmalle olacaktır diye düşünüyorum. Forumda toledoya takan duymadım henüz, leona %100 uyuyorda denemek lazım aslında ama tahminen olur..

Geri
Üst Alt