Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RNS 510 arıyorum şu cihaz nasıl sizce???

Piyasada alınabilecek en iyi cihaz RNS 510'dur. Çakmaları 800 TL'den başlıyor zaten. Bence kesinlike bu. Fiyatıda uygun geldi bana?

ilgileneyim o zaman...diğer yan ürünler çok dandik ya...rns 510 rcd 510 un tasarım olarak ta aynısı araç kablolarının tam oturacak olması en güzel tarafı....

aynen olduğu gibi oturuyorum bunun çerçevesi ;)

arkadaşlar navimex cihazı beğenmedim ben ara soket falan takmadan direk bağlanıyom sandım hep öyle anlatmışlardı bir tomar kablo vb oooffffff ben sevmem öyle şeyleri dedim 2.el bitane rns 510 bulayım en iyisi bu sanırım şu cihaza ne dersiniz???
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...5218-2014-turkce-yeni-harita-159131253/detay/

Fiyat biraz yüksek gibi... 1200 e filan bağlayabilirsen daha mantıklı... sonuçta 2. el... :)

sıfır fiyatlarının çok çok altında bir ürün. alınabilir ama iyi incelemekte fayda var. seri nosunun sorgulanması gerekir

Geri
Üst Alt