Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rns 510 araniyor...

wolky

Kayıtlı Üye
2012 Model Leon FR aracıma RNS 510 arıyorum bilenler varsa yardımcı olsun lütfen Ankara da olursa çok iyi olur...

zenec i arastırdınmı volkan rns için ankara sorumlumuz mehmet igci kardeşim baya araştırmıştı o aldı die hatırlıyorum ama yardımcı olacaktır sana

abi ben zenec i araştırdım kullananlar pek memnun değil ayrıca aracımın garanti kapsamından çıkmaması için orijinal arıyorum :)

2500 gibi 0 fiyatları var belki forumdan 2. el satan cıkar işini hallederiz:) sonrada gelsin tatlılarr:D

abi ben zenec i araştırdım kullananlar pek memnun değil ayrıca aracımın garanti kapsamından çıkmaması için orijinal arıyorum :)

Gitti Gidiyorda Ve Sahibinden. Com da bi kaç tane var ama 1800-2000 tl nin altında fiyat yok.. Ki Burdada Arkadaşlardan Satanlar olsa piyasası ne ise odur daha aşagıya zor bulursunuz..

zenec i arastırdınmı volkan rns için ankara sorumlumuz mehmet igci kardeşim baya araştırmıştı o aldı die hatırlıyorum ama yardımcı olacaktır sana
RNS 510 araşırıp bulmanız gereken bir cihaz.siteden aziz kardeşimin elinde vardı bir ara ama kendisinde hala varmı bilmiyorum ama istanbulda ender elektroniğinde elinde vardı sanırım.Bu cihaza alternatif olan 2 cihaz var.aşağıda özelliklerinin bulunduğu linkleri koydum daha detaylı araştırabilirsiniz.Zenecde yetkili servislerde tavsiye edilen bir cihaz taktıranlar olmuştu yanlış hatırlamıosam tabi necvox da kullananlar oldu.RNS yi Ankara da bulmanız çok zor.
ZENEC : Zenec - Touch another World : ZENEC Türkiye
NECVOX :SEAT LEON | NECVOX | DVA 939SL HD 7 INCH DOUBLE DIN NAVGASYONLU MULTMEDYA CHAZI(SEAT LEON)

RNs 510 hiç bir seat leon aracında standard veya opsiyonel değil.vw ürünüdür doğru ancak ona hangi servis nasıl garanti veriyor yada garantiden çıkartmıyor.Zenec de necvox da rns de bence aynı muamele görür.

Geri
Üst Alt