Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RNS 510 almak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

igci_01

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2 hafta sonra almanyaya gitme ihtimalim var.Gitmişken de eğer orda RNS 510 uygun fiyatlı ise almayı düşünüyorum.Ordan getirten arkadaşlar olmuştu.Aranızda fiyatını bilen veya alabilecek bir yer tavsiyesi yapabilecek varsa yardımcı olursa sevinirim

Yer tavsiyesi bilmiyorum fakat 1000-1100€ gibi bir fiyatı vardı sanırım almanya'da. 2600-2700 civarına istersen D versiyon sıfır temin edebilirim, adamla konuşup

aklımda biraz daha uygun bişeyler olurmu düşüncesi vardı ama dediğin fiyatlar nerdeyse burayla aynı aradaki fiyat için ordan buraya hammallığını yapmam onun:(teşşekkürler başka bişeyler bakacam artık...

RNS510 çok ayrı bir cihaz fakat fiyatı yüksektir. Onun yerine kenwood necvox gibi markalar alabilirsiniz yada RNS310 alabilirsiniz. Uzun yol dışında RNS510'dan eksikliğini hissetmezsiniz. RNS510'da DVD çalabiliyor. Oda uzun yolda etki ediyor zaten. Kısa mesafede pek etkileyici değil. :)

bende zaten RCD510 var RCD den sonra olacaksa RNS 510 olsun diye heveslenmiştim işte gitmişken neden olmasın dedik ama kısmet bakalım

valla ben murattan aldım aracımı sattığım için elimde boş boş duruyor düşünürsen 2300 e verebilirm zararına sırf elimden çıksın diye satacam :D

ya ben sanırım uygun diye düşünürken biraz fazla abarttım heralde çünkü azizin satıyor olduğu RNS 1800 istiyor ondan biraz daha az rakam gibi düşünmüştüm 2300 gibi rakamlar beni maddi olarak aşıyor.Ses konusunda dabende RCD var orjinali daha ii gibi gelior ama bu da yeterli yani RCD neyse RNS de öyledir diye düşünüyorum

mehmet uğraşma sciroccomda takılı olanı sana veriyim 1800tlden :)

sağol aziz uğraşmıcam zaten vaz geçtim o işten:)hem RCD yi satmadan bişe yapamam gibi gözüküor:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt