Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rns 510 acil yardım

alever

Kayıtlı Üye
arkadaşlar leonumda rns 510 var geri kamera ve harici video girişi için multimedia interface aldım bütün bağlantıları yapmamıza rağmen görüntü alamadık sorun cihaz b model ve 3970 firmware yüklü yardımcı olursanız sevinirim

Kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtırsanız önce,yardımcı olacaklardır arkadaşlarımız.

kimsiniz nerden geldınız nereye gıdıyosunuz sızı bi tanıyalım once ondan sonra cevaplarınızı alırsınız...

şu an 3970 olan yazılım açılışta volkswagen amblemi çıktığı için seat a uygun 1024 yazılımı yüklemeye çalışıyorum ondada yükleme hatası veriyor

Yazılımı yükleme kısmını bilemem ama RCD 510'un Vagcom menüsünde geri görüş kamerası ile ilgili bölümler var. Taktıran olmadığı için denemedik tabi. Kurcalamak lazım.

1024 istesenizde yükleyemezsiniz. Ben çok denedim olmuyor. :)

Geri
Üst Alt