Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RNS 510 a İphone bağlamak !!

eroldursun

Kayıtlı Üye
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=JBaOdxSiu98

arkadaşlar adam süper bişey becermiş tabiki teybi farklı bi marka, benim öğrenmek istediğim acaba rns 510 a da böyle bişey yapabilirmiyiz, eleman sadece iphone için tv out kablosu ile işi halletmiş, ben biraz araştırdım da rns için video interface midir nedir ondan taktırmamız lazımmış ayrıyetten, acaba bu işi tam olarak bilen biri varmı aramızda, yokmu bu rns in video out çıkışı falan kablo bağlamak için

çok güzel yapmış valla izledim videoyu... hiçbirşeyi aratmıyor.. Benim ekranda da araştıracağım bunu çok beğendim.

helal valla ince birdüşünce amahoş:eek:key:

bencede mükemmel.cihazın jeilbeark li olması şart.anladıgım kadarıyla harici görüntü aktaran bir program kullanıyor telefonda. iphone forumlarında kesin açıklaması vardır.

Geri
Üst Alt