Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rns 510 açılış logosunu değiştirme

eraydem

Kayıtlı Üye
leonuma takmış olduğum rns 510' un harita güncellemesini ve türkçeleştirme işlemini kendim hallettim ama açılış logosunu değiştiremedim. Welcome volkswagen logosunu seat mediasystem olarak nasıl değiştirebilirim. Bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum.

biliyorum konu çok eski ama haritayı kendiniz yüklemişsiniz yazılana göre
nasıl yaptınız anlatırmısınız ben 1 haftadır uğraşıyorum bi haritayı yükleyemedim :)
yeni bi harita çıkmış iso olarak onu indiriyorum sonra en düşük hızda dvd ye yazdırıyorum
rns e takıyorum tam yüklerken dvd yi çıkarıyo yarım kalıyo nerde yanlış yapıyorum anlamadım !!!

biliyorum konu çok eski ama haritayı kendiniz yüklemişsiniz yazılana göre
nasıl yaptınız anlatırmısınız ben 1 haftadır uğraşıyorum bi haritayı yükleyemedim :)
yeni bi harita çıkmış iso olarak onu indiriyorum sonra en düşük hızda dvd ye yazdırıyorum
rns e takıyorum tam yüklerken dvd yi çıkarıyo yarım kalıyo nerde yanlış yapıyorum anlamadım !!!

yüklediğin dosyada problem olabilir Erol abi. DVD'yi takınca direk dörüyo zaten Doğu Avrupa'yı yükliceksiniz bide unutmayın :)

Açılışa gelince zamanında bende çok araştırdım. F serisi vardı yapamamıştım. Sonrasında zaten çalındı. Ender Elektronik'le görüşmüştüm üzerinde çalışıyorlardı. Geçenlerde forumda bi arkadaşta Ender elektroniğin bunu yaptığını söylemişti. Eğer Ender ile iletişime geçerseniz fiyat ve yapılabilirliği konusunda bilgi alırsınız. Ankara'da yapabiliyorlar mı bilmiyorum ama.

murat 3 adet ayrı ayrı dosya indirdim üçüde dogu avrupa haritası bi tanesi cd_7420 v 7.1 miş sanırım
diğerleride cd_7673 ve cd_7691 bunlar da yine doğu avrupa v8 yani en güncel haritalar
benim maceram cd_7673 ü indirip kurmaya çalışmamla başladı :D
şimdi eski haritada bozuldu navigasyon cd sini takın deyip duruyo cd_7420 sanırım biraz daha eskisi daha onu denemedim
şu an hala indiriyorum buda olmazsa artık yandık ama ben biyerde kesinlikle yanlış yapıyorum nerde çözemedim henüz
bakmadığım site kalmadı açıklayıcı bi bilgide yok bilmiyom napcam neyse

ayrıca başlangıç resmini değiştirme olayı çok basit ben değiştirdim seat olarak
Create your own custom bootlogo for RNS510 bu siteye giriyosun step 1 den volkswagen rns 510 seçiyosun (ben önce seat media center seçtim olmadı)
daha sonra üstte seat,skoda,vw diye linkler var oraya basarsan rns e göre hazır açılış logoları var
ordan birini seçiyosun (tabi ilk yapacağın işlem bu)
sonra step 2 den resmi seçip create iso diyosun bilgisayarına kaydediyo iso dosyasını
sonra bu dosyayı cdburnerxp ile en düşük hızda yazdırıyosun (track at once seçili olcak türkçesi parça parça yazdır sanırım)
daha sonra rns 510 a gidiyosun setup+eject+yıldız(yada i tuşu) a basıyosun alet resetleniyo kurulum ekranı geliyo
dvd yi sokuyosun resmi görüp otomatik yüklüyo sonra olay tamamdır:eek:key:
umarım karışık olmamıştır :)

my-gti'da mı nerde nasıl yapıldığı yazıyodu. vwnavi de de olabilir. Çok zaman geçti bunlarla uğraşmayalı :)

Geri
Üst Alt