Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Riva İncirboğaz ORG buluşma yer ve saatleri

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
arkadaslar sabah kı organızasyonumuz ıcın cezmı abı ıle gorusme yaptık ve su anda ınternete gıremedıgı ıcın saatı yazamadıgını soyledı bulusma yerı ve saatı

Erya otomotıv Önü Saat 10

10 da bulusulacak rıva yakınlarında bı yerden yıyecek ıceceklerımızı alacagız ve ıncırbogaz a varacagız

pıknık sandalyesı masası varsa getırebılırız onun yanı sıra yere serecek ortu kılım tuz bıcak gıbı ayrıntıları unutmayalım etlerımızıde bolgeye yakın kasap tan alabılırız dıye dusunuyorum

gelecek ısımler arkadaslar acıl cıkıyorum devamını getırın

Cezmı-Filiz
can
bilal-başak
Kıvanç-didem
yan 53.
hunter(volkan)
rock ın rock(mesut)
tu 2424(engin)
yco
zgr
mfb
brave
tuba&caglar
mry 80 murat
SKY PALL(bülent)
bambam83(berkay)

tamamdır..
velakin yarın light ürünler tüketmeyi düşünüyorum.. :) :)

arkadaşlar buluşma yerinde lütfen tam saatinde olup saatinde hemen hareket edelim...yolda alışveriş içinde oyalanıcaz akşamda saat 17,18 gibi döneriz.toplu gidip toplu dönücez ayrı olarak kimse heveslenmesin..

bu arada Berkay da geliyo adı listede yok..
bammbamm83..

maalesef ben gelemıyorum bugun bızımkıler soledı yarın ceyız esya tasıma ısı fılan varmıs aksama kadar oo ısle ugrascaz kusura bakmayın :S:S

siz eğlenceye ben jet hattına, hakmı bu yaw :D:D

Cezmi Abi'nin tarzında güzel bi gün geçirdik..
teşekkürler.. :)

kazasıyla belasıyla cok sukur demesıyle kavunuyla rakısıyla colası mangalıyla emresıyle kopegıyle ve bı suru şeyiyle cok guzel bır gun gecırdık organızasyonumuzda olan her arkadas a ayrı ayrı tesekkur ederım guzel bır gundu arkadaslar daha organıze bır sekılde daha guzel bır gunde daha guzel bır organızasyonda gorusmek uzere

Geri
Üst Alt