Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rezalet!!!

varol abi ve de kaptan ikinizde çok teşekkür ederim.size karşı kendimi mahçup hissediyorum ilginiz alakanız için çok saolun.siz elinizden geleni fazlasıyla yaptınız zaten.malesef şu durumda iade şansım yokk.şu parça bi gelsin sorun nedir hallolacak mı olmayacak mı ona göre sizi rahatsız ederim.ne yalan söyliyim gerçekten sanal ortamda tanımadığım insanların benmle bu kadar ilgileneceğini hiç düşünmedim başlığı sadece sitem etmek ve de garanti konusunda uyarmak adına açmıştım ama sizin ilgi alakanız bütün sinirimi aldı götürdü :) iyiki varsınız teşekkür ederim.

her zaman arayabilirsini hiç sorun yok..antepe de gelmeyi düşünürsen bu konu ile iilgili yada gezmeye her zaman bekleriz...
umarım sorunsuz hakkın yerini buldu şekilde çözülecek bu durum ..
ama gene diyorum seat mail at o 4000 lirayı verme eğer getirdiklerinde takdıklarında çalışmazsa..sakın gerekirse de tüketici hakları veya savcılığa ver ne demek ya ..yapamadıkları bişi için para mı ödenirmiş servisin görevi hatayı bulmak..
oh ne ala parayı verecem o benim sayemde etüt yapacak yok öyle bir dünya..
ALLAH'ın izni ile hal olucak iyi bir şekilde

Bu kadar paralar harcamak yerine sorunu başka şehirlerdeki daha iyi servislerde çözmeye çalışmak daha ucuza gelirdi.

onu bunu bilmem de,servis dedinmi hemen kaçarım...

Geçmiş olsun. Durumunuza çok üzüldüm doğrusu. Allah kolaylık versin. Beyin arızalıysa istanbul bostancı oto sanayide namı tüm anadoluya yayılmış bir beyinci var. bende corsa vardı, beyni arızalıydı. 10 dakikada hallettiler, üstelik 1 sene garanti veriyorlar. tabi aracınızın orda olması lazım sanırım. tamir işinden sonra test yapılıyor. keşke elimizden başka bişey gelse dostum. Leon işte çok alımlı ama problemlisi de adamı canından bezdiriyor.....

lpg+anf, var, beyne giremiyoruz diyenin aklından şüphe ederim.
katılıyorum... bunu birileri doğrulasa seat tarafından 1 tane araba satamazlar... böyle saçmalıkmı olur :) keşke servise gitmeden işin ehlini araştırsaydın... bunu hepimiz biliyoruz ki servisin tek avantajı kullandığı orjinal parçalar ve ekipmanlar... onlar bende olsa kendi başıma aracımı zaten tamir edebilirim :)

sonuç olarak p.tesi servis kendi parçasını taktı arkadaşlar yalnız lpg yi iptal ettirmiştiler bana şu anda benzinde kullanıyorum 15-17 litre benzin tüketio 100 km de.bu fazla tüketimin beyni taktıktan sonra ayar yapmamalarından kaynaklanıor olabilir mi?belki hava soğuktur die de olabilir dedim de hararet göstergesi 90 da olduğnda da çok tüketio 10.8 den aşağı hiç görmedim

Geri
Üst Alt