Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rezalet!!!

durum çok üzücü ..şimdi ben usta ile konuştum...antepde bu işi çözülür dedi araban yürüyor mu .. burda iki yer var
biri medsan
biri diğer usta vw ile ilgili yetkili servis değil ama adam kompetan..
yarın ibrahim ustayı arayacak sonrada senle irtibata geçecek
benim usta medsan için elektronik ile ilgili çözmedikleri bir şey yok dedi..
inşeALLAH çözeceğiz

Allah senden razı olsun bizim elimizden birşey gelmez ama inşallah çözersin arkadaşın işini varol abi tebrik ediyorum seni örnek bir davranış

araba yürür durumda da artık dediğim gibi arabayı sağda solda gezdirmeyecem vw e yine para ödedim parça gelecek olurda o parça gelir ve sorun ondan kaynaklanmıosa bana başka bişey daha çıkarsalar orda arabayı yakarım onlarıda elimden alana aşk olsun artık.yinede çok saol abi düşünmen yeter ben sadece içimi döktüm sıfır araç alacaklara garanti konusunda tavsiyede bulundum.

uğur ben burda ustama sordum aracının çıkan abs beyninin seri ve model numarası gelenle yani taktığınla aynı olmalı aynı olmazsa tanımaz diyor.birde dediki abs beynini takınca kırmızı ünlam işareti ile birlikte sarı abs ışığımı yanıyor yoksa sadece sarı abs ışığımı yanıyor çözüm bulucam sana

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
kaptan; evet usta doğru söylemiş çıkan abs beyni ile kodu birebir aynı olan çıkma buldum taktım olmadı.kırmızı ünlem abs ve esp sürekli yanıo ve de arabayı ilk çalıştırdığında 2 kere uzun uzun ötüyör

uğur bize numaranı verebilir misin seni bir arayalım

uğur ustamın dediğni yazdıklarını ona söyledikten sonra söylüyorum sana söylüyorum gelen abs beynide arızalı başak bir alternatifi yok ve istanbulda elektronikçiler tamir yapıyormuş

uğur ustamın dediğni yazdıklarını ona söyledikten sonra söylüyorum sana söylüyorum gelen abs beynide arızalı başak bir alternatifi yok ve istanbulda elektronikçiler tamir yapıyormuş

aynısını benim ustam da dedi..öyle yazılıma falan cd ye ihtiyac yok dedi..gelen beyinde sorun olabilri dedi geri iade etme şansı var mı dedi

varol abi ve de kaptan ikinizde çok teşekkür ederim.size karşı kendimi mahçup hissediyorum ilginiz alakanız için çok saolun.siz elinizden geleni fazlasıyla yaptınız zaten.malesef şu durumda iade şansım yokk.şu parça bi gelsin sorun nedir hallolacak mı olmayacak mı ona göre sizi rahatsız ederim.ne yalan söyliyim gerçekten sanal ortamda tanımadığım insanların benmle bu kadar ilgileneceğini hiç düşünmedim başlığı sadece sitem etmek ve de garanti konusunda uyarmak adına açmıştım ama sizin ilgi alakanız bütün sinirimi aldı götürdü :) iyiki varsınız teşekkür ederim.

Geçmiş olsun Uğur kardeş... Ben de senin gibi aracımdaki probleme çözüm+usta bulmakta zorlanıyorum... Herneyse.
Geçenlerde sana, senin istediğin ABS beynini yurtdışından buldum demiştim. Eğer istersen tekrar irtibata geçebilirim.

Geri
Üst Alt