Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

rezalet!!!

bahane bulmak istemişler bulmuşlarda bişe dicem abs siz olmuyomu ya ;:S

özel servisler yapamıyormuş işte diyarbakırda vw seat skoda yetkili servisi sadece 1 tane alternatifte yok.online sistem üzerinden yapılıyormuş yetkili servisler dışında yazılım yüklenmiyormuş.herkes diyarbakır dicle otodan şikayetçi zaten:mad:lpg beynini söktüm abs beynini söktüm parçalar bagajda ordan oraya gezip duruyorum sinirden en son yakacam arabayı.

keşke abs beyni arızalı olduğunda sadece abs devre dışı kalsaydı hiç yaptırmazdım.pars sensörü çalışmıo benzin göstergesi bi kalkıo bi inio araba sürekli ötüp duruo direksiyon bi yumuşuo bi ağırlaşıo hız göstergesi hep 0 da araba devirsiz çalışıo km ileri sarmıo esp devre dışı daha aklıma gelmeyen diğer dandik şeyler işte:mad:

allah sabır ve derdinize derman versin inşllah

çok geçmiş olsun, öncelikle o servisi bence bitirin ayrıca başaran da öncelikle mal satmaya yönelik uygulamalar meşhurdur yakın taraflardan alternatif yerler araştırın bence ve mümkünse tanıdıkları araştırın açıkçası ben eğer çözüm bulamazsam satardım aracı soğuyunca bir daha olmuyor eskisi gibi...

Allah sabır versin abi ya, geçmiş olsun inşallah kurtulursun erkenden ya...

Umarim en kisa zamanda sorununuza cozum bulursunuz.

durum çok üzücü ..şimdi ben usta ile konuştum...antepde bu işi çözülür dedi araban yürüyor mu .. burda iki yer var
biri medsan
biri diğer usta vw ile ilgili yetkili servis değil ama adam kompetan..
yarın ibrahim ustayı arayacak sonrada senle irtibata geçecek
benim usta medsan için elektronik ile ilgili çözmedikleri bir şey yok dedi..
inşeALLAH çözeceğiz

Geri
Üst Alt