Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Revo veya evo yazılım

yazılımdan beklentim güç artışı.fakat bunu basınç artırarak değilde farklı yollardan yapmak.evodaki kişi basınç arttırmanın zararlarından bahsetti.bende burada danışarak bilgi almaya çalışıyorum.

yazılımdan beklentim güç artışı.fakat bunu basınç artırarak değilde farklı yollardan yapmak.evodaki kişi basınç arttırmanın zararlarından bahsetti.bende burada danışarak bilgi almaya çalışıyorum.

turbo arabada basınc artmadan nasıl bg artıcak pekı ?

Bende bunu öğrenmeye bilgilenmeye çalışıyorum.ters cevaplar vermek yerine,yardımcı olursanız öğrenmiş olucam.

Bende bunu öğrenmeye bilgilenmeye çalışıyorum.ters cevaplar vermek yerine,yardımcı olursanız öğrenmiş olucam.

tıcarı amac guden b fırmanın yorumunu yazmak yerıne dogrudan yazılım yaptırcam nasıl guc alınıyor basınc acılmalı mı gıbı b soru sormus olsan konuya nerden baslaman gerektıgını yazardım bende.Basınc arttırmadan guc almak ıstedıgını soyluyosun turbo araba ıle boyle bsyın ımkanı yok zaten o basıncla o araba guc alıyor.Nasıl guc alıcagının basıt formulu dogru hava yakıt karısımı,kullanılacak yakıta gore avans tablosunu yazmak,ve basınc acmak turbonun tutabılecegı oranda.Basınc arttırmanın zararları dıye bsy yoktur yanlıs bılgı vermısler,gereksız basınc arttırmanın zararları vardır.

Bunu ben söylemiyorum yazılım olayına uzağım,dün araştırdım görüştük böyle bilgi verildi bende içeriğini soruyorum.Konuştuğum arkadşlar ya evo yada revo yazılım kullanmam daha sağlıklı dediler.bende bu iki firma hakkında bilgi almak istedim.herneyse cupracılar revo kullanıyor çoğunlukla,bende revo yaptırıcam büyük ihitmalle.

Revo ile görüştüğümde 1.4 TSi motorların yazılımının İngiltere'nin meteorolojik şartlarına göre yapıldığını, Türkiyede denenen bik kaç araçta sorun olduğunu söylediler. Bunun üzerine İngiltereden yeni yazılım istenmiş. Ama her TSi motora uymuyormuş. Bana söylenen getirin motor kodu uyuyorsa yazılımı yükleriz dediler. yaşanan sorun ise 3000 devirde aracın devir kesmesiymiş. Bir kere yükleriz eğer aynı sorun yaşanırsa eski aracın orjinal yazılımını yükleriz dediler.Bir ücret de ödemezsiniz dediler. Benim aracımda superchips olduğu için açıkçası onun da silineceği için Revo ile bunu denemeye cesaret edemedim. Eğer şu andaki yazılımınızdan memnunsanız hiç dokunmayın gereksiz yere 500 euro niye veresiniz dediler. Ama bir kere de denemek istiyorum açıkçası..Çünkü Revo yapılmış TSi motorlarda 1.5 peak ve continues değer olarak 1.3 aldıklarını söyledir..bende ise 1.0 peak ve 0.8 continues var..Revo ve powershop gerçekten çok dürüst iş yapıyorlar.

bildiğim kadarıyla Revo 2 yıl garantide veriyor öyle aklımda kalmış.Yazılım kesinlikle güzel birşey sahip olduğum araçlarda hep vardı.Boca gelince kısa bir süre içinde bende düşünüyorum yaptırmayı.Şu anki sahip olduğum araç Tipo 1.6 ie slx 280 derece colombo bariani dereceli egzantirik el yapımı headers komple susturucu takımı we air intake kiti war (s.charger da vardı ama artık yok) ve tabi olmazsa olmazıda chip tuning uygulaması.araç bu şekilde yüklü iken orjinal yazılımla deneyip daha sonra chip ile denedikten sonra aradaki farkı we keyfi hissetmek gerçekten harika:)

revo yapan yerle görüştüm sadece yazılım işleminin çok kısa sürede halletiklerini söylediler.evo yazılımı uygulayan yer ise aracın şasi numarası ile beraber beyni üzerinde oynayarak araca özel yazılım yaptıklarını,revonunki her araca aynı yazılımın kopyalanması ile olduğunu söylediler...arada100 euro fark var..evo650euro revo ise550 euro fiyat verdi.sizlerinde görüşlerini almak isterim.evo yazılımmı revo yazılımmı?
bence evo yaptır dener farkı görürüz:) bujilerime fln da bi baktırıp çıkarcam dynoya ama 220-230 arası bişey çıkar gibi geliyor, standard ibiza cupra ile roll yaptık 200e gelmeden 3-4boy fark oluyor. powershopla ilk defa çalıştım ama şunu söyleyebilirim gerçekten düzgün iş yapıyorlar, elinde olan parçaları bile zorla sana satmaya çalışmıyorlar, diğer markaları kötüleyerek satış yapmıyorlar(ki bu satış yönteminden nefret ederim, alacağım varsa almam).. zaten kafam şu almıyor, arabaların üzerinde aynı beyin aynı datalar varken adamlar her seferinde sanki yeni yazılım mı yapıyorlar, bi kaç değerle oynuyor adamlar custom yaptık diyorlar (aşırı yüklü arabalara yapılan customlar hariç)..

bence evo yaptır dener farkı görürüz:) bujilerime fln da bi baktırıp çıkarcam dynoya ama 220-230 arası bişey çıkar gibi geliyor, standard ibiza cupra ile roll yaptık 200e gelmeden 3-4boy fark oluyor. powershopla ilk defa çalıştım ama şunu söyleyebilirim gerçekten düzgün iş yapıyorlar, elinde olan parçaları bile zorla sana satmaya çalışmıyorlar, diğer markaları kötüleyerek satış yapmıyorlar(ki bu satış yönteminden nefret ederim, alacağım varsa almam).. zaten kafam şu almıyor, arabaların üzerinde aynı beyin aynı datalar varken adamlar her seferinde sanki yeni yazılım mı yapıyorlar, bi kaç değerle oynuyor adamlar custom yaptık diyorlar (aşırı yüklü arabalara yapılan customlar hariç)..

bırebır aynı arabalar oldugu surece kopya yazılımın hıc zararı olmaz abı zaten,soyle dusun yarın gıttım b cupra aldım geldım senın setup ın aynısını yaptım ve aynı yazılımı yukledım gram fark olmıcak arabalar arasında kı olması gereken de o zaten mantıken.

Geri
Üst Alt