Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Revo veya evo yazılım

ferhatyazıcı

Kayıtlı Üye
Herkese iyi akşamlar,
Bugün araştırdım biraz,fiyatları öğrendim.aracına revo veya evo yazılım yapan varmı?özellikle ibiza cupralara.ciddi bir artış sağlanırmı?yada sıkıntı yaratırmı zaman içierisinde.konuda bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.
teşekkürler.

revolu cupra kullanan arkadaslar var forumda muhtemel konuya goz atmamıslar henuz

revolu bocanegraya yazılımına sahıt oldum arac delı gıbı oldu...

selam, ben yaptıralı yaklaşık 3 hafta falan oldu.. intercooler, komple egzos, down pipe ve dump valve ile beraber revo stage2 yaptırdım.. şu an eskisiyle alakası yok arabanın, özellikle 120den sonra hızlanışı çok daha iyi, düşük hızlarda pedala hassas davranmazsan 3.vitese kadar sararak gidiyor.. tüketimde artan güçle beraber ortalama 2-3lt artıyor.. devir kesici de artık 7000rpm gibi kesiyor..

selam, ben yaptıralı yaklaşık 3 hafta falan oldu.. intercooler, komple egzos, down pipe ve dump valve ile beraber revo stage2 yaptırdım.. şu an eskisiyle alakası yok arabanın, özellikle 120den sonra hızlanışı çok daha iyi, düşük hızlarda pedala hassas davranmazsan 3.vitese kadar sararak gidiyor.. tüketimde artan güçle beraber ortalama 2-3lt artıyor.. devir kesici de artık 7000rpm gibi kesiyor..

abi bunlar yapıldıkdan sonra dyno üstüne çıkardınızmı hiç?

tahmını 230-240bg alıyor zaten bu setupla tsi lar.gecen sene cok fazla Rocco yaptırdı bu setup ı zaten aynı motor aynı bg b fark yok

revo yapan yerle görüştüm sadece yazılım işleminin çok kısa sürede halletiklerini söylediler.evo yazılımı uygulayan yer ise aracın şasi numarası ile beraber beyni üzerinde oynayarak araca özel yazılım yaptıklarını,revonunki her araca aynı yazılımın kopyalanması ile olduğunu söylediler...arada100 euro fark var..evo650euro revo ise550 euro fiyat verdi.sizlerinde görüşlerini almak isterim.evo yazılımmı revo yazılımmı?

yazılımdan beklentın nekı ? custom yazılım yaptırcaksan oncelıkle beklentılerın olmalı ve mapper ına bunları soylersın o da ıstedıgın sekılde b yazılım yapar.revo ıse argesını yaptıgı b arabanın sabıt yazılımı aynı ozellıklere sahıp baska b arabaya yukluyorkı bunda hıc b zarar yok.sonuc ıtıbarı ıle aynı araba aynı ozellıklere sahıp,ınsan vucudu degıl bu.kı adamlarda zaten ıngılteredekı b tsı ı baz alıp yazılım gondermıyorlar.burdan log u alınmıs b arabaya gore yazılım gonderıyorlar.bulunan sehırın denıze gore konumu,atmosferık basıncı,kullanılan benzın kalıtesıne gore yazılım hazırlanıyor ve bu yuklenıyor.Evotech senın araba ozel yazılım yapıyorsa aynı arabadan b tane daha geldıgınde ona da ozel b yazılım yaptıgında ıkı arabandan bırısı gecılmek zorunda kalcak o zaman,e ne anladım ben o ısten aynı ıkı araba ıkısıde yazılımlı ama ıkısının de ozel yazılımları var:)bahsı gecen arabalar 10 sene oncesının 100k ları gecmıs motorunda eskıme payı olan arabalar degıl pıyasada cok guncel olan arabalar

Geri
Üst Alt