Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Resimleriyle Hayalinizdeki Araç...

abim ne biliyim insanların markasını anlayamacağı sakızların içinden fotolarının çıkmadığı pek bilinmedik güçlü ve estetik ama popüler olmayan bi araba..

Benim işim popülerlik değil ki Yiğit. Nerdeyse 1,5 senedir tanıyorsun beni ne giyim tarzımda ne de yaşam tarzımda bile bu anlamda bir çizgime rastladın mı teessüf ederim yani :( Ben araba diyince hele hele hayallerdeki araba denince aklıma geleni buraya koydum. Nasılsa sadece hayallerde kalacak :(

abim teesüf etme ayrıca hayallerde kalıcak vs. de deme ben hayatımda bi kaç defa hayallarin çok kısa sürede gerçeğe döndüğünü gördüm..

o zaman en sevdiğin 2. arabayı alalım abi ortayı buluruz belki.. :)

türkiyede bi tane shelby var geçen satılıktaydı gene bundan 6-7 sene evvel modada galeride duruyodu 65000dolar önermiştik onlar 73000 gibi bi rakamdan aşağı inmemişlerdi gerçekten harika bir araç sadece benim değil abiminde en büyük hayali diyebilirim shelby.... 60saniye filminde beni çok cezbetmişti tekboynuz :)

Lamborghini Murcialago LP-640 Ölene kadar hiç değişmeyecek istedigim araba Lambo modeli çok farketmez

abim teesüf etme ayrıca hayallerde kalıcak vs. de deme ben hayatımda bi kaç defa hayallarin çok kısa sürede gerçeğe döndüğünü gördüm..

o zaman en sevdiğin 2. arabayı alalım abi ortayı buluruz belki.. :)

O zaman al üç kuşağı bir arada ikinci hayalimdeki arabayı koyuyorum Yiğit

14c4e2d676272c291c713a063d3d2364.jpg

2 tane orjınal shellby 500 gt var 2 taneden sonradan toplanan var ...
orjınallerden bırı ankarada ve baya yuklu motor bakımındanda

98 corvette c5 üzerine daha tanımam mutlaka sahip olucam birgün...

Geri
Üst Alt