Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Resimdeki stop lambasını nereden bulabilirim?

candagli85

Kayıtlı Üye
2012 seat ıbızama resimdeki stop farlarından arıyorum. Çevrenizde satan varsa veya satan yer biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz? stop lambası.jpg

Kolay gelsin can facebook 2. El sayfasına baktın mı

kurye ile elden teslime verildi

Erya yı aradım 380 TL dediler ama tesisatın değişmesi gerektiğini söylediler. Tesisata da 4000 TL dediler :D Tanıdık elektrikçi var mı ?

Led far ve stop takımlarını değiştirmek için yuvalarıyla birlikte değiştirmek gerekiyor. Bu da tuzlu oluyor. Benim farlar kaskodan değişirken "led takalım, farkını ben ödeyim" demiştim, "komple tesisatı değiştirmek gerek" demişlerdi.

Ebay dan siparis verebilirsin 320 euro olması lazım
2012 seat ıbızama resimdeki stop farlarından arıyorum. Çevrenizde satan varsa veya satan yer biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz? Ekli dosyayı görüntüle 10182
uR
[doublepost=1450361485,1450361219][/doublepost]Tesisatı her elektrikci yapamaz yapsada saglıklı yaparmı oda onemli sen bu sevdadan vazgec veya yetkilide yaptır derim fiyat ucuk ama 4000 tl sıfır motor mu koyuyolar :)

Sen bu sevdadan vaz geç veya 2016 ibiza siparisi ver daha karlı :)

Geri
Üst Alt