• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

resimdeki parça nedir

emregenc31

Kayıtlı Üye
İsim
EMRE
Nereden
Erzurum
Araç
Leon 1.4 TSI FR
merhaba arkadaşlar resimde gördüğünüz parça bugün aracımdan çıktı. Servis parça arabanın orjinal parçası değil dedi. Bağlantı kabloları da vardı onu da iptal ettiler. Aracımda daha önceden kumandalı egzoz vardı eski sahibinden kalma muayeneden geçmediği için çıkarttırmıştır. Bu parça onla alakalı olabilir mi? İnternetten yazınca merkezi kilit ile ilgili parça olarak görünüyor.

Ekli dosyalar

VARG

Kayıtlı Üye
İsim
serkan
Nereden
Ankara
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Büyük ihtimal egzoz ile ilgili. Açma kapatmayı kumandadan yapmak için takılmış. Egzozu çıkarttırınca ya unuttu ya da uğraşmak istemedi alıcıyla.

Bendeburadayım

Kayıtlı Üye
İsim
Muhsin KOCA
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
merhaba arkadaşlar resimde gördüğünüz parça bugün aracımdan çıktı. Servis parça arabanın orjinal parçası değil dedi. Bağlantı kabloları da vardı onu da iptal ettiler. Aracımda daha önceden kumandalı egzoz vardı eski sahibinden kalma muayeneden geçmediği için çıkarttırmıştır. Bu parça onla alakalı olabilir mi? İnternetten yazınca merkezi kilit ile ilgili parça olarak görünüyor.
Araca anahtarsız giriş sistemiymiş kutunun üstünde MFK yazıyor internetten aratırsanız daha geniş bilgi alırsınız.

emregenc31

Kayıtlı Üye
İsim
EMRE
Nereden
Erzurum
Araç
Leon 1.4 TSI FR
arabayı aldığım kişiye sordum aküye bağlantı yaptırmadım dedi egzoz için ancak emin konuşmadı. Sonuç olarak önemli bir şey değil diye düşünüyorum. Anahtarsız giriş özelliği de aracımda yok zaten:)

emregenc31

Kayıtlı Üye
İsim
EMRE
Nereden
Erzurum
Araç
Leon 1.4 TSI FR
servis orjinal değil dedi ben de sökün dedim zaten. Mustafa bey gönderdiğiniz resimdekinin aynısı bu parça teşekkür ederim. Muhsin beyin gönderdiği çok benziyor ufak tefek farklar var. Benim merak ettiğim bu neden yapılmış olabilir. Arabanın 2. sahibiyim ilk sahibi aküye bir şey takılmadı diyor ama emin konuşmuyor. Ağır basan düşünce egzoz için yapılması. İster istemez insanın kafasını kurcalıyor yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:55) Üyeleri Gör
Üst Alt