Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Resimdeki jantin ismi kodu bilen var mı !!

Dediginde haklisindir bisey diyemem istnbuldaki servislerin fazla soylediklerini zaten biliyorum da konuya hakim degildim o yuzden o fiyat ucuk geldi iikide gelmis cok fzla soyledikleri ortada :)) bile bile lades demeninde anlami yok :) yani

Red Leon FR 34LA4268

bu arada ben aracın tüm parçalarını erzurumdan ersesden alıyorum...manisaya yakın izmirden niye almıyon diyorda müdür :D ben sizi seviyom size nazım geciyor itimat ediyom diyom şak işim görülüyor :) serviscilikleri cok ii müşteriyi seviyorlar

Burdaki fiyata ordan 2 takim alicas nerdeyse :) :) :)

Red Leon FR 34LA4268

Dediginde haklisindir bisey diyemem istnbuldaki servislerin fazla soylediklerini zaten biliyorum da konuya hakim degildim o yuzden o fiyat ucuk geldi iikide gelmis cok fzla soyledikleri ortada :)) bile bile lades demeninde anlami yok :) yani

Red Leon FR 34LA4268
bak sen almak istiyorsan... 750 lira kardeşim diğer servisde şah mat edersen karşı tarafı mutlaka insafa gelecektir... bana servis dukkanı açtırcanız :D
[doublepost=1452020157,1452020038][/doublepost]
Burdaki fiyata ordan 2 takim alicas nerdeyse :) :) :)

Red Leon FR 34LA4268
parça koduyla fiyatını bilerek gidersen kacacak yerleri olmuyor...ama direk bana şu jant lazım diyerekten fırsat belleyen sahtekarlar var gunumuzde...paran olsa bilmesen 4500 e alıp adamın kazandığı parayı görüyon mu :D
[doublepost=1452020427][/doublepost]düşünüyorsan wapşaptan ersesdeki yedek parçacıya mesaj atayım soralım.... ya da sen sor farketmez...
[doublepost=1452084876][/doublepost]taze haber geldi mujdemi isterim.... erzurum erses fiyat verdi 802 lira tanesi ...802x4 3200 lira....elinde varmış bayiide almak isteyen olursa bana seslensin... @Umtertrk @memet_one

Fiyata bak :)) bide istnbldaki fiytlara bak saka gibi :)) parayi bulalim hbr ederiz ustad :d ;) ugrasin icin eyw tskr ederim:)
sıkıntı değil...yedek parca aksesuar ne canın isterse seslenmen yeter inan fark dağlar gibi.istanbuldaki servislere karşı savaş açtım....az evvel baktımda euro nun artışını görmekteyım yoksa bundan 1-2 hafta öncesi benım dediğim fiyat gecerliydi...öle almanya siparişi falan yok...mal 802 lira ve stokta mevcut... kredi kartınıda taksit yaptırırım ama nasıl olacak çözmemiz lazım.onu da çözeriz gerekirse...ben servis bakımlarında taksit yapabiliyorlardı 5 mi 3 mü pek hatırlayamadım şimdi...haa başka jant a kafan yönelirse de fiyat cok bişi değişmicektir aşa yukarı aynıdır... böyle bi servisin varlığı bana güven veriyor en azından parça konularında...cunku hepimizin altında seat var :D hayırlısı canın ne zaman isterse

dikkatimi çekti. Evet katalogta ürün olarak koymamışlar ama kataloğundaki tüm leon resimlerinde bu jant var :) parça kodu doğru aracı sıfır alırken bunu opsiyon olarak eklettiğinizde tam 3.000 ₺ fark çıkartıyorlar ama tek tek kaça satılıyor bilemedim.

dogus oto esenyurtta aynı jant 600 tl demıslerdı setı 2400 tl demıslerı. gec oldu belkı ama bılgılendırme amaclı

Geri
Üst Alt