Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Resimdeki jant çemberi nasıl yapılıyor?

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında Leonist tarafından paylaşıldı.

1. Leonist

Leonist SCW Üyesi

129
    21
    18
    Şu resimdeki kırmızı çember plastik bir parça mı yoksa kaplama mı? Her janta uygulanabilir mi spor bir hava katıyor bende yaptırmak istiyorum ama bilgim yok nerede satılır ya da yaptırılır? Geçen çarşıda da bir arabada da gördüm lastikle jantın birleştiği yerde beyaz plastik bir çember vardı hem jantı da koruyor böyle. Bilenler yardımcı olabilir mi?

jan halka.jpg

2. Sert@ç

Sert@ç SCW Üyesi

580
    135
    43
    Motorcu bi abimizden almıştım önceden 3 paket iki janta yetiyordu tanesi 8 liraydı

3. Leonist

Leonist SCW Üyesi

129
    21
    18

Paket derken ne paketi bu, anlayamadım?

4. Sert@ç

Sert@ç SCW Üyesi

580
    135
    43
  5. CUPRAMAN

CUPRAMAN SCW Üyesi

53
    0
    6
    resim tam net olmasada jant kople boyanıp kenar kırmızı boya işlemi görmüş gibi.

6. mertelitas

mertelitas SCW Üyesi

283
    81
    28
    Bende var o şeritten yaptımda hiç kullanışlı deil sökülüyo bence denemeyin derim :/ bide sökünce altında iz bırakıo tam bi bela

Bunu beğendi. ibiza bunu beğendi.
  7. ibiza

ibiza SCW Üyesi

565
    101
    43
    bu jantın adı spoon diye geçiyo istanbulda çok var genelde hondacılar takıyo etrafında kırmızı çizgiye gelince ben plastik bi parça veya kaplama hiç görmedim hepsi boyalı onların diye biliyorum benim fikrim her janta uygulanabilicek bişey diil ama zevkler ve renklerde tartışılmaz :)

8. mertelitas

mertelitas SCW Üyesi

283
    81
    28
    Kardeşim benim jantım mat siyahtı ve etrafında orjinal kırmızı cizgi vardı boyalı sonra jantı parlak siyaha boyattım boyattıığım kişide etrafına kırmızı şerit gecmiş fosforlu kırmızı bi bant arabayı aldım daha eve giderken yolda söküldü şeritte hala bagajımda duruyo isteyen olursa verebilirim.

9. ibiza

ibiza SCW Üyesi

565
    101
    43
    dogrudur ama spoonlar benim bildiğim orjinal hali boyalı sonradan jantlara bi işlem yapınca boya ister istemez atıyo bi kere jant boyatim dedim onda boya durmadı üstünde boya atmaya başladı zamanla eskisinden daha kötü oldu :rolleyes:

Sayfayı Paylaş