Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Resimdeki jant çemberi nasıl yapılıyor?

Leonist

Kayıtlı Üye
Şu resimdeki kırmızı çember plastik bir parça mı yoksa kaplama mı? Her janta uygulanabilir mi spor bir hava katıyor bende yaptırmak istiyorum ama bilgim yok nerede satılır ya da yaptırılır? Geçen çarşıda da bir arabada da gördüm lastikle jantın birleştiği yerde beyaz plastik bir çember vardı hem jantı da koruyor böyle. Bilenler yardımcı olabilir mi?

jan halka.jpg

Ekli dosyalar

• jan halka.jpg
    jan halka.jpg
    7.5 KB · Görüntüleme: 93
Motorcu bi abimizden almıştım önceden 3 paket iki janta yetiyordu tanesi 8 liraydı

resim tam net olmasada jant kople boyanıp kenar kırmızı boya işlemi görmüş gibi.

Bende var o şeritten yaptımda hiç kullanışlı deil sökülüyo bence denemeyin derim :/ bide sökünce altında iz bırakıo tam bi bela

bu jantın adı spoon diye geçiyo istanbulda çok var genelde hondacılar takıyo etrafında kırmızı çizgiye gelince ben plastik bi parça veya kaplama hiç görmedim hepsi boyalı onların diye biliyorum benim fikrim her janta uygulanabilicek bişey diil ama zevkler ve renklerde tartışılmaz :)

bu jantın adı spoon diye geçiyo istanbulda çok var genelde hondacılar takıyo etrafında kırmızı çizgiye gelince ben plastik bi parça veya kaplama hiç görmedim hepsi boyalı onların diye biliyorum benim fikrim her janta uygulanabilicek bişey diil ama zevkler ve renklerde tartışılmaz :)
Kardeşim benim jantım mat siyahtı ve etrafında orjinal kırmızı cizgi vardı boyalı sonra jantı parlak siyaha boyattım boyattıığım kişide etrafına kırmızı şerit gecmiş fosforlu kırmızı bi bant arabayı aldım daha eve giderken yolda söküldü şeritte hala bagajımda duruyo isteyen olursa verebilirim.

dogrudur ama spoonlar benim bildiğim orjinal hali boyalı sonradan jantlara bi işlem yapınca boya ister istemez atıyo bi kere jant boyatim dedim onda boya durmadı üstünde boya atmaya başladı zamanla eskisinden daha kötü oldu :rolleyes:

Geri
Üst Alt