Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

replika jant yorumları...

asıl önemli olan konu ağırlıkları bence yoksa çoğu zaten tse onaylı geliyor diye biliyorum.

Ömercan'da kullanıyordu. Ona sorabilirsin. Şu an bende de var replikası fakat henüz taktırma fırsatım olmadı. Önce ön düzeni bi göstermem lazım... Rot ayarsız.

Jantı biraz yakından inceledim , Alman malı replika yine , öyle olması hoşuma gitti... Buda aynısıdır heralde...

Ağırlık konusunda da , benim orjinal jantlardan bi 8-10 kg fazlası var galiba... Öyle hissettim...

Ömercan'da kullanıyordu. Ona sorabilirsin. Şu an bende de var replikası fakat henüz taktırma fırsatım olmadı. Önce ön düzeni bi göstermem lazım... Rot ayarsız.

Jantı biraz yakından inceledim , Alman malı replika yine , öyle olması hoşuma gitti... Buda aynısıdır heralde...

bende 3 jant arasındayım.. Ama büyük ihtimalle BBS Seat Sport takıcam :) Taktığında fotoları bekliyoruz doğukan..

Semun kesinlikle jantin sekli cok guzel .. dayanikliligi konusunda emin degilim..riske girmezdim..ama hatirlarsan bizim makyajsiz leonlarin katologunda bu BBS'in seat sport versiyonu vardi.. O da BBS idi..senin yerinde olsam servisten onu siparis verir ispanyadan isterdim fiyati da takimi 2400 idi o zaman...Hatirladin mi hangisi oldugunu? Ama halihazirda bence leona en cok yakisan jant Zafer Abinin cupranin jantlari..A5 jantlari...

http://i247.photobucket.com/albums/gg152/****ttHmk4/mini-SAM_1498.jpg

Semun kesinlikle jantin sekli cok guzel .. dayanikliligi konusunda emin degilim..riske girmezdim..ama hatirlarsan bizim makyajsiz leonlarin katologunda bu BBS'in seat sport versiyonu vardi.. O da BBS idi..senin yerinde olsam servisten onu siparis verir ispanyadan isterdim fiyati da takimi 2400 idi o zaman...Hatirladin mi hangisi oldugunu? Ama halihazirda bence leona en cok yakisan jant Zafer Abinin cupranin jantlari..A5 jantlari...

benim en cok ıstedıgım jant aslında makyajsız kasalrdakı 5 kollu bı jant vardı hatta ahmet abının sattıgı kırmızı leonda vardı porsche 911 jantına benzıyor anlatabıldımmı?? 5 kollu mat ve parlağı vardı

Fiyatı gayet uygun genelde replikalar bu fiyatlarda zaten orjinaller çok pahalı:confused:

benim en cok ıstedıgım jant aslında makyajsız kasalrdakı 5 kollu bı jant vardı hatta ahmet abının sattıgı kırmızı leonda vardı porsche 911 jantına benzıyor anlatabıldımmı?? 5 kollu mat ve parlağı vardı

Semun o jant gelmis gecmis en muhtesem jant aslinda ama bulamiyorum..bulsam direk takasa giricem.. yavas giderken goruntusu harika....

Geri
Üst Alt