Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

replika jant yorumları...

Senin arabaya bence değmeli çokda yakışır... :)

orjinalin tam fiyatını bilmiyorum ama bbsler pahalıdır 3 4 katı vardır bu fiyatın bence...
bende bundan alıcam kısmetse bence alınır:)

Orjinal yada replika bilmem tecrübeli olanlar daha iyi bilgi verir herhalde ama sıkıntı olcağını sanmıyorum ben...

Bazi replicalar orjinalden daha saglam oluyo:)

ET'nin açıklaması doğru mu bilmiyorum ama jantın ortasından geçen hayali bir çizgi varsayın ve ET50 ise jantın ortasında hayal ettiğimiz çizgiden 50mm dış kısımda yani jant çamurluğun içine kayıyor ET değeri düştükçe jant dışa doğru çıkıyor. leonlarda çamurluğa sürtme durumu daha çok artıyor eğer ET40'ın altındaysa büyük ihtimalle sürtüyor zaten. ET50'ye 10mm'lik spacer takarak ET40 gibi kullanabilirsiniz eğer içerde durmasından şikayetçi olursanız ama bu replikalar büyük ihtimalle ET45'tir.. Ömercan kullandı bu jantlardan ona danışmakta fayda var bence :)

Geri
Üst Alt