Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

replika jant bakıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Replika alıcağınıza dediğiniz fiyatlara çok güzel orj. jantlar alabilirsiniz. 5x112 kullanan bir çok marka var. Audi A3-A4-A6 jantlarını Mercedes, Seat, Skoda, Vw den bir çok modelini aracaya koyabilirsiniz. Gayette şık durur.

Replika alıcağınıza dediğiniz fiyatlara çok güzel orj. jantlar alabilirsiniz. 5x112 kullanan bir çok marka var. Audi A3-A4-A6 jantlarını Mercedes, Seat, Skoda, Vw den bir çok modelini aracaya koyabilirsiniz. Gayette şık durur.

bu saydıklarınızın hepsinin replikası var hiç orjinal satan yok...

mehmet ankarada jant satan arkadaşım var bi bak istersen beni ara adresi vereyim,beğendiğin bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım

yer olarak Adana- Ankara yazıyor bence iki yerdede istediğin gibi ve uygun sıfır ya da ikinci el jant bulabilirsin, yada jantlarının rengini değiştir:) değişiklik olur

bulabilirsen 17 sportup jant bul leonlara bence en fazla yakışan jantlardan görsel olarakta baya büyük görünüyo kollarından dolayı sahibinden de varmı bilmiyorum bide bi ara lastikle beraber 17 OZ supertourısmo vardı satılık sahibinden de çok güzel ve fiyatı uygundu 5*112 ölçülerinde şiddetle tavsiye edeceğim bi model çok kollu rengi de gri hem hafif hem çok sağlam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt