Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Replica Jantlar Hakkında

Jant işi zevk meselesidir. Ben şahsen replika jantlar bu kadar pahalıyken hayatta almazdım. Hani replika 500 orj. 2000 olsa neysede arada çok fark olmuyor.1000 - 1500 TL ye replika satıyor. Sahibindende çok temiz 2.el orj. jantlar oluyor onları kovalamanı tavsiye ederim ucuza almak isteniyorsa.

2.el bulmak biraz zor ya

En köklü-tanınmış firmalar, firma dış cephelerine giydirdikleri markaları 2-3 sene sonra ithal etmezler, yani firmanın kökü, bu işlerde kıstas olamaz. İthalat prosedüründe Tse kontrolü vardır, bu zaten normal bir prosedür. Tse, jantı kırıp, malzeme deneyi yapmaz, yapılan evrak işidir. Bu açıklamaların hiçbirisinin, dayanım vs. yönünden bir kıymeti yok. 99 yılından beri kullnılan bir Oz jant bulun, 1 yıllık çançinçon jantı ile , sadece görsel yönden karşılaştırın, bu bile başlı başına bir fikir verecektir derim.

mrb bende en baştaki r8 jant a bakıorum siz taktınız mı nasıl eğer araştrdıysanız bilgi verir misinz ...

replıkada hafıf zor bulursun ama lenso bakabılırsın hafıf uygun fıyat ıstıyorsan

şu anda etabeta nın bu jantları kafamı kurcalıo biraz
166417_498510983233_533653233_6077923_358690_n.jpg

3053283_2.jpg

3053283_4_full.jpg

çin taiwan derler ama bir sorsan orjinal jantlar nerde yapılıyor acaba ...

bizim grubun jantları alman malı lastiğini sökturduğun zaman içinde jantın markası,modeli,uretim yılı hepsi yazıyor. ben leonun lastiklerini sökerken görmuştum bbs yapımı alman malı. altea xlin de bbs tarafından uretilmiş.

Geri
Üst Alt