Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Replica jant göbek kapağı yardım!!!

ruhi

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar altta resimde gördüğünüz replica jantın göbeğini sticker dışında başka alternatiflerle seat'a veya marka yazmayan bir kapağa nasıl çevirebiliriz? jantı aldığım yer yok dedi bu şekilde olursa sticker yapıştırırız dedi resimdeki kapağa bende öyle olsun istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• Resim 003.jpg
    Resim 003.jpg
    96.5 KB · Görüntüleme: 36
o ortadaki gri alt zeminli arma çıkıyo yerinden...bende de şuan boş duruyo...gayette şık gözüküyo...altı krom tarzı bi yapıya sahip...

Amblemin olduğu zemini zımparalatır, düz bir hale gelmesini sağlarsınız. Sonra, üzerine macun çektirip düz bir zemin elde edebilirsiniz. Macunun içine istediğiniz kabartma amblemi yerleştirebilirsiniz. Sonra amblemi maskeleyip, kurumuş macunun üzerini de istediğiniz renge boyayabilirsiniz.

audi armasını mı çıkarttın yoksa krom daire nin içinde bulunan gri yeri mi çıkarttın? anlattığın ve benim anladığım kadarıyla kapak üstünde 1 kapak daha monte edilmiş ve bu çıkarılabiliyor diyorsun?

dediğin gibi yaptım yalnız krom audi çıkıyor o çıkıncada altında yuvası çukur olarak belirgin olarak görünüyor kapakta tek çıkan parça o böylede kötü duruyor bence

Ekli dosyalar

• Resim31.jpg
    Resim31.jpg
    95.7 KB · Görüntüleme: 34
bence üzerine sticker yapıştırın derim kapat bulunması zor olabilir

walla benmkinde o gri yer de çıkıyo ruhi...

ben de sticker ariyorum sizin kinden buldum bende bnm jantlarim da koyu fume ama gri bulabildim seat logosu da krom 5 tl ye aldim ama cok sirtti bnm jantlarimda

Geri
Üst Alt