Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Replica Advan racıng&Enkei zr2

abi çocuk doğsaydı gözümün önünün görecektim şuan ne desem yalan olur
doğuma için hazırlık yapıyorum umarım hersey yolunda gider..

zaten ben jant alacak olursam soracağım ilk kişi sensin

Senin sıkıntın baska bılıyorum.Bir ihtiyacın olursa cekınmeden arayabılırsın.Oraya yazmayı unutmusum ben kullandıktan sonra malıyet fıyatına sana verırım.Musaıtsen ara yada iş yerindeyim buyur gel bir çayımı iç detayları sana anlatayım.

bugün izinliyim abi çalıştığım birgün senı arayım nerden baksan günde 5-6 kez iş yerinin önunden geçiyorum

Varol abı enkenin mk1 leon üzerinde resimleri burada KARAŞİMŞEK PROJECT 2 - 3

Advan replikada olsa toledoya cuk dıye oturan bır janttır.Baska bır jant olsa coktan kararı vermıştım.Enkei yanılmıyorsam 18'' jantı 8 kg cıvarıdır.

enkei sağlam durmuş 8 kg ile ve orjinal olması ile 2 boy ile benim gözümde kazanmıştır..

kesinlikle advan derim. 5cm yayla toledoda harika duruyor hele birde toledo siyahsa. eğer enkei çok iyi rakama gelecekse al bence elinin altında o da bulunsun. ama illa 2 sinden birisini takacaksan ben olsam kesinlikle advanı takarım

kesinlikle advan derim. 5cm yayla toledoda harika duruyor hele birde toledo siyahsa. eğer enkei çok iyi rakama gelecekse al bence elinin altında o da bulunsun. ama illa 2 sinden birisini takacaksan ben olsam kesinlikle advanı takarım

Adaş 5 lık yayımız yok ama evde kuzu gıbı yatan coıloverımız var.Benımde en cok kafamı karıstıran tarafı o zaten yarın bır daha adama ugrayacam ve buyuk ıhtımal ıkısını bırden alıcam.

Adaş 5 lık yayımız yok ama evde kuzu gıbı yatan coıloverımız var.Benımde en cok kafamı karıstıran tarafı o zaten yarın bır daha adama ugrayacam ve buyuk ıhtımal ıkısını bırden alıcam.
Tamam işte adaş daha ne olsun. coille basarsın arabayı yere. sarı sarı advanlar la yanar o araba. şimdi gözümün önüne geldide birden maaşallah diyelim. eğer ekonomik olarak imkan varsa bencede her ikisini alarak mantıklı bir iş yapmış olursun.

Geri
Üst Alt