Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Replica Advan racıng&Enkei zr2

patrıot

Kayıtlı Üye
Bir yerde uygun fiyata Enkei zr 2 buldum.Benim kendi aracım içinde Replica advan racıng RG2 gold siparişim geldi.
Enkei türkiyede az bulunan bır model ve dunyada kendını ıspatlamış bir ürün...Buldugum jantların kırık,kaynak vs yok kumlama+Boyama ihtiyacı var.Enkeiler 4/5 100 ve 4/5 114,3 aplıkasyonlu.....
Diğer taraftan advanlar replicada olsa toledolarda çok güzel duruyor.

Bu ıkı janttan hangısı toledoya daha cok yakısır.Şeytana uyup ıkısınıde mı alsam.

Yardımcı olan herkee tşklerrr.....

Enkei zr2 ENKEI ZR2 17 inch Rims Silver Wheels

Replica Advan ADVAN Wheels - ADVAN Racing RGII

Abi hangisi 18" se onu tak bence. 17" çamurlukları tam doldurmuyor çünkü. Eğer ikiside 18" se Enkei derim. Farklı olmak iyidir :) Hemde replika değil.

advanlı toledo gördüm harika duruyordu..araç su anda antepde ama nerde..
enkei e gelince araç üstünde hiç görmedim..en büyük özellikleri çooooook hafif olması...

Abi hangisi 18" se onu tak bence. 17" çamurlukları tam doldurmuyor çünkü. Eğer ikiside 18" se Enkei derim. Farklı olmak iyidir :) Hemde replika değil.

Erhan iki jantta 18'' ve enkei komik bir rakama gelecek.Advanı her istediğinde bulabilirsin ama Enkeinin bu modelini bumka çok zordur.Kafamı çok karıştırıyor alayım canım sıkıldıgında Grande puntoya takarım diye dusunuyorum.

advanlı toledo gördüm harika duruyordu..araç su anda antepde ama nerde..
enkei e gelince araç üstünde hiç görmedim..en büyük özellikleri çooooook hafif olması...

Varol abı enkenin mk1 leon üzerinde resimleri burada KARAŞİMŞEK PROJECT 2 - 3

Advan replikada olsa toledoya cuk dıye oturan bır janttır.Baska bır jant olsa coktan kararı vermıştım.Enkei yanılmıyorsam 18'' jantı 8 kg cıvarıdır.

enkei yi al mehmet abı ben çok begendım.. kullan sıkıldıktan sonra bana verirsin olur biter:D

Enkei mehmet abi... Çok daha güzel duruyor.. Hemde replika deil... Hemde fiyat iyi.. Daha sayımmı :)

Eger garantı verıyorsan bana komık komık bir rakama gelecek kumlama+boyama ve jantın toplam malıyetıne sana verebilirim.

abi çocuk doğsaydı gözümün önünün görecektim şuan ne desem yalan olur
doğuma için hazırlık yapıyorum umarım hersey yolunda gider..

zaten ben jant alacak olursam soracağım ilk kişi sensin

Geri
Üst Alt