Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

reno megan 1.9 dizel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fiyatı donanımı performansı süper bi araba. Bence temizse alınır.

fiyat sanki biraz yüksek
ilana full yazmış ama full değil
tecno pk + exe pk + sunroof yok araçta
ağır bakımıda hem yıl olarak hem km olarak gelmiş
bu hususlara diikat etsin

Bence uzak durulacak marka değil, bayramda enistem dizel megan ile 1250km yol yaptı hiçde az yaksın diye uğraşmadı bile. Yakında her yerde sabit kamerali radar uygulamasibaslayacak performans artık cok gereksiz bir hale Mete zoruyla getirilecek

bence birazdaha inilip alınabilir ama bu araçların sıkıntılı olduğunu duymuştum şanzıman problemi yaşıyomuş mekanikte de problem varmış ama karar sizin :)

1,5cc dizellerde ortalama tüketim 5lt civarında, bundaki tüketim benzin ortalaması gibi sevmedim.

bu kasalarda turkıyede 1,9 pek gormedım ama reno az yakar megane I de 1,9 tdi cok uzun sure kullandım bır sorun cıkarmadı

şimdi öğrendim bu araçlar sadece reno nun üst düzey müdürlerine makam arabası olarak geliyormuş bu da genel müdürn arabasıymış..bu donanımlı 6 vitesli 1.9 lar türkiyeye gelmiyormuş. genel müdürler 1 sene biniyorlarmış sonra yenisi veriliyormuş....ama ağır bakım zamanı gelmiş olabilir..yazılanlara göre söyülüyorum TR da olmayan..bir aracın ağır bakımları hem de dizel hem turbo kaça mal olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt