Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Renk kodu nerde ?

• Konbuyu başlatan guner79
  • Başlangıç tarihi
G

guner79

Guest
Merhaba arkadaşlar ben forumda yeniyim adım Güner birhafta önce 2004 model CORDOBA aldım aracımın bağızı yerlerine rütüş yapıcam ama renk kodunu birtürlü bulamadım şimdiden teşekürler

arka bagaj kısmında stepne taraflarında olması gerek
eğer bulamazsan git rütüş yaptıracağın yerlerin etrafından en az 3 bölgeden renk kodu al ortalamasını karışım yaptır öyle boyat
birde seatın fabrıka cıkısında kullandıgı boya markasını sor o markadan yaptır boyayı yoksa rutüşün veyahut boyanın bi anlamı kalmaz ton farkı ortaya cıkar...

Teşekürler Sabri kardeş ben arabayı bursadan aldım istanbuldayım plakasını değiştirmedim 16 bursa bıraktım bursada çok seat var galiba

umarım yardımcı olabilmişimdir benimde araç seat ibiza fazla bulunmayan renklerden
allahtan kaportacım çok yakın bir kardeşimde bana işin püf noktalarından bahsetti
az birazda yanında cıraklık yaptık bişeyler kapmışız :p

boya kodu bağaj kaplamasını kaldır orda ama yıpranmadan dolayı boyada deformasyon olmuştur bende boya yapan yerler var sanayide onlara git cihazla tespit edip boyayı hazırlıyorlar tavsiyem bu yönde olur,,,

Geri
Üst Alt