Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Renk Hakkında (Apollo Mavi)

@depness murat abimde apollo mavi leon fr var kendi aracım kadar yakından bildiğim bi araçtır renk olarak çok güzel bi renk çok yakışıyor ama siyah kadar olmasada bakımı biraz zahmetli bi renk ancak bu size bi problem olmicaksa bu renke değer :)

Trakya'dan gönderildi..

Renk olarak çok güzel bi renk alışılmışın dışında farklı gözler ile bakılıyor kırmızı ve beyaz yaygın olduğu için bakım konusuna gelince biraz zahmetli ama alınacak bi renk diyorum..
e38ce04de94591a2028318ede8b4aaea.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aklınızda eğer çabuk kirlenir sorusundan dolayı apollo mavi olmasın diyorsanız normal siyah arabalar gibi çabuk kirlenmez ama kırmızıya nazaran erken kirlenebilir. Ben mavi rengi çok sevdiğimden dolayı Apollo aldım pişman değilim Apollo candır:);)

Yorumlarınız için çok çok sağolun kafam çok karışık heralde bayiye gidince bi anda karar vericem gibi duruyor

Geri
Üst Alt