Renk Hakkında (Apollo Mavi) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Renk Hakkında (Apollo Mavi)

korayerbas

Kayıtlı Üye
MERHABALAR SEAT LEON FR SATIN ALMAYI PLANLIYORUM ANCAK ŞUAN KAFAMDA 2 RENK VAR KIRMIZI VE APOLLO MAVİ VAR.ÖNCELİKLE KIRMIZININ İKİ FARKLI SEÇİMİ VAR EMOCİON KIRMIZI VE CHİLİ KIRMIZI BU İKİSİ ARASINDAN HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ İLK SORUM BU VE İKİNCİ SORUM İSE APOLLO MAVİYİ ÇOK SEVİYORUM VE YAKIŞTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM ANCAK KAFAMDA BİR SORU İŞARETİ VAR BENİM ŞUANDA SİYAH GOLF 7 ARACIM VAR YIKAYINCA ÇOK GÜZEL DURUYOR ARADAN 15 DAKİKA GEÇİYOR HER TARAFI TOZ İÇİNDE OLUYOR,KİRİ VE ÇİZİĞİ BELLİ EDİYOR APOLLO MAVİDEDE AYNI SORUNLA KARŞILAŞMAKTAN KORKTUĞUM İÇİN KIRMIZIYA YÖNELİYORUM SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ APOLLO MAVİ SAHİPLERİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER

PATRON

Administrator
Apollo mavi kesinlikle...

Ayrıca konu başlığı ve mesaj içeriği büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir ve tekrarı halinde ceza alabilirsiniz. Yine kurallar gereği sizi üyelerimiz kısmında tanımak isteriz :)

memet_one

VİP Üye
Administrator
MERHABALAR SEAT LEON FR SATIN ALMAYI PLANLIYORUM ANCAK ŞUAN KAFAMDA 2 RENK VAR KIRMIZI VE APOLLO MAVİ VAR.ÖNCELİKLE KIRMIZININ İKİ FARKLI SEÇİMİ VAR EMOCİON KIRMIZI VE CHİLİ KIRMIZI BU İKİSİ ARASINDAN HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ İLK SORUM BU VE İKİNCİ SORUM İSE APOLLO MAVİYİ ÇOK SEVİYORUM VE YAKIŞTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM ANCAK KAFAMDA BİR SORU İŞARETİ VAR BENİM ŞUANDA SİYAH GOLF 7 ARACIM VAR YIKAYINCA ÇOK GÜZEL DURUYOR ARADAN 15 DAKİKA GEÇİYOR HER TARAFI TOZ İÇİNDE OLUYOR,KİRİ VE ÇİZİĞİ BELLİ EDİYOR APOLLO MAVİDEDE AYNI SORUNLA KARŞILAŞMAKTAN KORKTUĞUM İÇİN KIRMIZIYA YÖNELİYORUM SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ APOLLO MAVİ SAHİPLERİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER
Öncelikle üyeler kısmından sizi tanımak isteriz
Eğer sadece kırmızı ve mavi arasında değilseniz farklı renk tercih edin bence

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

korayerbas

Kayıtlı Üye
kusura bakmayın büyük harfle yazmışım :) yalnız sorduğum soruların cevabını merak ediyordum ben tam olarak açıklayıcı bir cevap alamadımda apollo mavi beni üzermi yani sürekli bakım gerektirirmi siyah gibi siyah araç yıkandıktan 10 dk sonra kir,toz içinde kalıyor apollo mavidede aynı sorunu yaşarmıyım ve ayrıyetten kırmızının 2 farklı seçeneği var 2 seçenek arasında sizce hangisi daha dikkat çekici durur chili ve emocion kırmızı seçenekleri arasında teşekkürler

namik

Kayıtlı Üye
bende iki renk arasında kalsam apolloyu tercih ederdim. ama şöyle bir gerçekte varki alor mavi :) bi bakmanızı öneririm.

korayerbas

Kayıtlı Üye
alor mavide hoşuma gidiyor ancak apollo hepsinden daha ağır basıyor :) acaba apollo mavide sorun yaşarmıyım tek kuşkum bu

Son düzenleme:

Lazury

Kayıtlı Üye
Kardeş merhaba bende emocion kırmızı var. Yıkatınca müthiş duruyor. Parlaklığı belli bir süre daha kalıyor. Ama mavi hastası biri olarak kirli apollo bile görsem iç çekmiyor değilim ama ikisini de alsan pişman olmazsın. Kırmızının bir kuş çekiciliği sanırım var :)

Sent from my D6503 using Tapatalk

korayerbas

Kayıtlı Üye
Kardeş merhaba bende emocion kırmızı var. Yıkatınca müthiş duruyor. Parlaklığı belli bir süre daha kalıyor. Ama mavi hastası biri olarak kirli apollo bile görsem iç çekmiyor değilim ama ikisini de alsan pişman olmazsın. Kırmızının bir kuş çekiciliği sanırım var :)

Sent from my D6503 using Tapatalk
Yorumun için çok teşekkür ederim emocion kırmızı ile chili kırmızı arasındaki fark nedir acaba bu arada şuan siyah golf 7 var bende inanılmaz çabuk kirleniyor siyahtan nefret ettirdi kuş pisliği izi kalıyor bunun gibi birsürü derdim var mavidede acaba bu sorunu yaşarmıyım sence

eryayli

Kayıtlı Üye
Chilli kırmızı bayide görmüştüm, kırmızıyla turuncu arasında bir renk. Ben kırmızı alacak olsam chilli almam ama zevk meselesi sonuçta.
Apollo siyaha yakın olduğu için bir nebze toz gösterir diye düşünüyorum ama asıl cevabı bu rengi kullananlar verecektir.
Benim favorim kesinlikle alor mavi bu arada :) Leona çok yakışıyor.