Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

renk değişimi!

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında cck_21 tarafından paylaşıldı.

1. cck_21

cck_21 SCW Üyesi

61
    6
    8
    arkadaşlar siyah leonu beyaza kaplatmayı düşünüyorum daha önce yapan var mı memnun musunuz?sonradan bozulma olur mu acaba ? veya olurda ilerde sökmek istediğimizde boyasına zarar verir mi?

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    bişey olmaz, yaptıran epeyce bir üye var. Benim favori rengim yanar döner mor, her yer beyaz oldu. beyaz güzel ama daha farklı seçenekler olsa daha hoş olurdu. ikinci favori rengim yine yanardöner tonlardan turuncu, beyaz olacaksa da elmas beyazı.

kfy_can ve Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.
  3. cck_21

cck_21 SCW Üyesi

61
    6
    8
    siyahın çiziklerinden lekelerinden bıktım o yüzden bundan böle araba alırsam beyazdan şaşmam şu anda kullandığımıda kaplatırsam yine beyaz yaparım :) kupra ön arka tamponlar için en iyi renk beyaz

4. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    beyazdan önce elmas pembesini gör öyle karar ver, beyaza en yakın ama farklı renk. bizimki sadece tavsiye keyf sana kalmış.

5. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    günaydın..neden olmasın
    ama tek bir sorun var gerçekten işinin ehline yaptırmak lazım yoksa çok kalkıyor ve belli oluyor..
    hatta siyahın avanlarını kullanabilirsin aynaları siyah bırakırsın tavanı siyah bırakırsın tamponda siyah kalması gerekne yerler kalır gibi böyle alternatifler de var..

kişişel fikrim ise ben siyah hastasıyım..

6. cck_21

cck_21 SCW Üyesi

61
    6
    8
    aynaları düşünmüştümde tavan aklıma gelmemişti bu çok iyi oldu :=)

7. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    Varol abi lotodan para çıkarsa ben sana zorla beyaz araba yapacam puhaha

Bunu beğendi. GRKMSRGL bunu beğendi.
  8. cck_21

cck_21 SCW Üyesi

61
    6
    8
    eskiden beyaz araba sevmezdim ama son zamanlarda çıkan beyaz arabalar çok güzel oluyor yaw :) audi a5 bmw 5.20 m gibi arabalara çok yakışıo beyaz.leonunda body kitlilerine yakışıo

9. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    alttaki boyaya herhangibirşey olmuyor değil mi yani istediğimiz zaman bunu iptal edebiliyoruz araba orjinal rengine kavuşuyor yani ?? bunu ortalama maliyeti nedir ve nerede yapılır ? bilgisi olan varsa öğrenebilir miyim ?

10. Anıl Fuat Ulkem

Anıl Fuat Ulkem SCW Üyesi

257
    41
    28
    şiddetle 3d karbon öneririm.. Rengi sana kalmış.. gerçi 3d lerde çok renk yoktu sanırım ;)

Sayfayı Paylaş