Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Renk Değiştirme

sinanerol_5

Kayıtlı Üye
Mrb arkadaşlar ben arabama vinil çektirecem ve size bi kaç soru sormak istiyorum :confused:

Ruhsat değiştirme ne kadar tutar :confused:
Bide bu ruhsat değiştirme için vinil çekilen yerden fatura falan diyolar ama vinil bende var ben sadece işçilik ödücem nasıl yaparım bi fikir verseniz :confused:

ek 1 belgesi düzenleniyor ruhsat değişiyor tekrar muayeneye girecek yanlış bilgi vermek istemem ama 400 civarı tutar hepsi diye düşünüyorum rakam kesin değil sadece görüş

400 mü ne yaptın be Yekta??125 tl fenni muayene,40 tl de ruhsat değişimi :)

Mertci nickli arkadaşşımız bu işlemi ibizasına yeni yaptırdı ona danışmak lazım istiyosan özel mesaj at fiyat hakkında bilgi al ruhsat işlemi vs. için

Ek1 formu doldurcaksınz 10 15 lıra bısey muayneye gırmıceksınz muayne ıstasyonnda renk tespıtı yaplcak ucretsız
ruhsat 2 yaprak degsıcek 140 tl bu kdr hepsı :) bıde 100 tl lık fatura kesıtrmen yeterlı

Hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için saolun bu arada YEKTA bende vinil var zaten sadece çektirecem

Hocam bu fatura şartmı benim vinilim var ben sadece çektirme parası verecem nasıl olacak bu

Geri
Üst Alt