Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Renk Değişimi ve Ruhsata İşletme ( bilgilendirme)

çok makbule geçtti kardeşim ellerine saglık .

dostum ugrasmıssın yazmıssın bızı bılgılendırdıgın ıcın tesekkur ederım bızım ulkemızde hersey yasak anlamıs degılım

Hemen söktürsen bile adam cezayı yazıp arabayı bağlamış bile :) neden kaplamam boşa gitsin..işletirim siyah-beyaz abu subuk şerit çektirir polislerle eğlenirim :D[/QUOTE]

Bu fikir çok sevdim her yeriyle oyna ruhsatı göster puhahapuhahapuhaha

Emeğine sağlık. Tüm sorunlar bitti de polislerimiz altı üstü bir tavanın renk değişimi olduğu için uğraştırdıkları şeye bak. Ayrıca geçmiş olsun.

murat bilgi için teşekkürler faydalı bir paylaşım...

Hemen söktürsen bile adam cezayı yazıp arabayı bağlamış bile :) neden kaplamam boşa gitsin..işletirim siyah-beyaz abu subuk şerit çektirir polislerle eğlenirim :D

Bu fikir çok sevdim her yeriyle oyna ruhsatı göster puhahapuhahapuhaha[/QUOTE]

sinan kayseride polisler yine taktı arabalara dikkat et filmden dolayı ışıkta 2 defa ruhsat istediler arabada film olmadığına inandırana kadar göbeğim çatladı.... bu ara yine takıntı başladı kayseri aman dikkat ...

geçmiş olsun öncelikle, bende yaptırmadan önce çok araştırdım tamamen çeviren polisin inisiyatifine bağlı, çünkü normalde ruhsata işletme arac yüz ölçümünün 4 de 1 den fazla olursa işletmek gerekiyor

Paylaşım için teşekkürler..
Benim eski araçta da vardı çift renk.. (tavan siyah kaplama) Ruhsata işliydi, işlimidir düşüncesiyle çok çevrildim. kesinlikle ruhsata işletilmesini tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt