Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Renault r28

Aracın Üst Yapılı ve Yürür Vaziyette Kütlesi = tüm sıvılar + şöför dahil demek diye bilişyorum.

seat ta ise neteki ağırlık verisi şöför olmayan veri.

renaultunkıne dahıl degılse baya bı fark oluyor renault baya agır oluyor ozaman cupranın yanında :) 70 kılo 1 kısı ve 50 kıloda yakıt dıyebılırız 132 kılo agır oluyor ozaman reanult bence sacma olur boş agırlık diye bısey var boş denen arabanın motoru şasesı herseyı yakıt kullanıcı vs . yoktur dıye dusunuyor

---------- Post added at 09:51 ---------- Previous post was at 09:49 ----------

bence ruhsattaki doğrudur ama kimine göre ruhsattaki yanlış Şemun'um.. :D :D

ruhsattakını bılememde:D benım eskı passatım 1280 kılo gorunuyoru 3b passat okadar hafıf oldugunu sanmıyorum :D

istanbulda hemen durdururlar bune diye polis birde ceza yazar :D

Cupra ile megane arasındaki fiyatlar nasılmış bide onu değerlendirmek gerek. Görüntü olarak megane çok daha başarılı gibi sanki.

araç bencede iyi olmuş renaultu tebrik etmek lazım sonunda görüntü olarak iyi araba çıkarmışlar. Ama içi konforu nasıl bilmek lazım eski tarzda devam etmişlerse söylediklerimi geri alıyorum... Renoların en kötü tarafı bence iç tasarım ve konfor ne diyosunuz???

araç bencede iyi olmuş renaultu tebrik etmek lazım sonunda görüntü olarak iyi araba çıkarmışlar. Ama içi konforu nasıl bilmek lazım eski tarzda devam etmişlerse söylediklerimi geri alıyorum... Renoların en kötü tarafı bence iç tasarım ve konfor ne diyosunuz???

yenı megane la ıc tasarımını bende beyenmıyorum ama konfor konusunda katılmıyorum gayet konforlu araclar ... kendı aracıma bakarsam uzun yolda passat benı lagunaya gore fazlasıyla hatta cok daha fazla yoruyor son zamanlara cıkan renaultlar gercekten konforlu

Geri
Üst Alt