Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Renault Mégane RS vs.VW Scirocco R vs. Seat Leon Cupra

almancam pek yoktur ama Scirocco diyor galiba

Hepsi çok güzel araçlar tabiki en pahalısı Scirocco ayrı bi güzel ama şöylede hoş olmuyan bir şey varki ; Scirocco R, Türkiyede yaklaşık 22.000 Euro Daha pahalı :(

o hava koşullarında nasıl denedin o arabaları onu anlamadım. :p:p

almancam olmadığı için ne söylüyor anlamadım ama galiba esp leri kıyaslıyor:p:p:D

esp olarak scirocco ve leon da aynı sistem var sanırım ama meganeyi bilmiyorum :D

dip not : mehmet abi plakan 10 numara pazartesi salıya bağlanayn sabaha karşı geçicem inş karbükten doğru kastamonu :D

esp olarak scirocco ve leon da aynı sistem var sanırım ama meganeyi bilmiyorum :D

dip not : mehmet abi plakan 10 numara pazartesi salıya bağlanayn sabaha karşı geçicem inş karbükten doğru kastamonu :D
haftaya bende kastamonudayım erhan gorüşelim...

Megane rs 6,2 leon cupra R 6,5 yazılmış fakat bir dergide okuduğum testlerde Focus RS megane RS Golf GTI vs. bir çok araç vardı ve Cupra R hepsini geçiyordu. Hatta Focus RS'i geçmesine çok şaşırmıştım diyebilirim. Focus RS sadece 6.vites hızlanmasında cuprayı geçiyordu geri kalan 5.vites 4.vites 3.vites vs. hiçbirinde geçemiyordu. Çok şaşırdım 305hplik aracı 265hplik araç geçiyordu.

yanılmıyosam eski bi videoydu bu..arabaların çıkış noktasıyla karlı buzlu havanın bi anlamı olmadığı gibi testin içeriği de biraz fakir yahu..

Geri
Üst Alt