Renault Mégane RS vs.VW Scirocco R vs. Seat Leon Cupra | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Renault Mégane RS vs.VW Scirocco R vs. Seat Leon Cupra

bond0967

Kayıtlı Üye
Hepsi çok güzel araçlar tabiki en pahalısı Scirocco ayrı bi güzel ama şöylede hoş olmuyan bir şey varki ; Scirocco R, Türkiyede yaklaşık 22.000 Euro Daha pahalı :(

mehmetelt

Kayıtlı Üye
o hava koşullarında nasıl denedin o arabaları onu anlamadım. :p:p

37fbli

Kayıtlı Üye
almancam olmadığı için ne söylüyor anlamadım ama galiba esp leri kıyaslıyor:p:p:D
esp olarak scirocco ve leon da aynı sistem var sanırım ama meganeyi bilmiyorum :D

dip not : mehmet abi plakan 10 numara pazartesi salıya bağlanayn sabaha karşı geçicem inş karbükten doğru kastamonu :D

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
esp olarak scirocco ve leon da aynı sistem var sanırım ama meganeyi bilmiyorum :D

dip not : mehmet abi plakan 10 numara pazartesi salıya bağlanayn sabaha karşı geçicem inş karbükten doğru kastamonu :D
haftaya bende kastamonudayım erhan gorüşelim...

mrtsnr

Kayıtlı Üye
Megane rs 6,2 leon cupra R 6,5 yazılmış fakat bir dergide okuduğum testlerde Focus RS megane RS Golf GTI vs. bir çok araç vardı ve Cupra R hepsini geçiyordu. Hatta Focus RS'i geçmesine çok şaşırmıştım diyebilirim. Focus RS sadece 6.vites hızlanmasında cuprayı geçiyordu geri kalan 5.vites 4.vites 3.vites vs. hiçbirinde geçemiyordu. Çok şaşırdım 305hplik aracı 265hplik araç geçiyordu.

YCO

Kayıtlı Üye
yanılmıyosam eski bi videoydu bu..arabaların çıkış noktasıyla karlı buzlu havanın bi anlamı olmadığı gibi testin içeriği de biraz fakir yahu..